Гусенична самохідна платформа Spider 43T

Робоча висота: 43,18 м
Боковий виліт: 17,33 м
Живлення:
Дизельний двигун + електродвигун змінного струму
або
Електродвигун змінного струму + електродвигун постійного струму
або
Дизельний двигун + електродвигун постійного струму

Переваги:

• Безпека та стабільність на великих висотах
• Автостабілізація і автоукладка
• Гібридна версія за запитом з дизельним двигуном та літій-іонними акумуляторами
• Радіоуправління і двошвидкісний привід
• Просте обслуговування
• Прості та інтуїтивно зрозумілі бортові кріплення
• Діагностика за допомогою вбудованого дисплея
• Компактні габаритні розміри
• Багатосекційна телескопічна стріла, що має збільшення швидкості висунення та втягування на висоті

Spider 43 T - це самохідний гусеничний підйомник з висувними гусеницями та простим і інтуїтивно зрозумілим керуванням. Ця гусенична платформа неймовірно стабільна і в той же час легко транспортується. Ці характеристики плюс компактний розмір, що дозволяє використовувати його у вузьких приміщеннях, роблять його хорошим вибором для тих, хто займається такими роботами, як обрізка дерев, технічне обслуговування, фарбування та/або будь-які інші роботи на висоті, яку важко досягти за допомогою звичайної платформи. Завдяки згаданим гумовим гусеницям цей самохідний гусеничний підйомник може легко переміщатися в обмеженому просторі або у важкодоступних місцях.

Крім того, міцні стабілізатори роблять роботу на висоті надзвичайно стабільною та безпечною. Гусеничний самохідний підйомник Spider 43 T оснащений подвійною стабілізацією та всіма функціями останнього покоління, доступними на ринку, включаючи повністю автоматичну стабілізацію та укладання стріли, які стають стандартними для всіх моделей Platform Basket. Крім того, компанія приділила багато уваги дизайну алюмінієвого кошика, а також усім мобільним компонентам, щоб зменшити вагу машини, забезпечити оптимальну мобільність і транспортабельність, а також збільшити бічний виліт.

Світ, в якому ми живемо сьогодні, вимагає підйомників-павуків, які можуть працювати в різних умовах. Ось чому, щоб задовольнити конкретні потреби клієнтів, ми оптимізували серію аксесуарів. Крім того, наш технічний відділ доступний для вивчення та розробки інших аксесуарів та індивідуальних опцій відповідно до вимог та очікувань замовника.

Запит консультації:

Информация о клиенте
Дополнительная информация

Вам може бути цікаво

наверх