Про компанію

Компанія «Інтербудтехніка» (м. Київ) з 2003 року постачає на ринок України:

Високонадійну, якісну, іноваційну та практичну техніку та обладнання відомих світових виробників.

У нас Ви можете купити автомобільні крани Locatelli (Італія), KLAAS (Німеччина), міні-крани Jekko (Італія), самомонтуючі баштові крани Vicario (Італія), підйомники для людей Platform Basket (Італія), бетонні заводи BLEND (Італія), торкрет установки BLASTCRETE (USA), тунельну опалубку та тунельне обладнання TFI (Італія).

Компанія "Інтербудтехніка" (м. Київ) з 2008 року є офіційним представником компанії Locatelli (Італія), всесвітньо відомого виробника позашляхових автомобільних кранів. Сучасне виробництво компанії Locatelli знаходиться на півночі Італії, неподалік від міста Бергамо, що в 50 км від Мілану.

LOCATELLI CRANE S.r.l. була заснована в 1954 році та почала свою діяльність з виробництва невеликих підіймальних машин.

На сьогодні завод Locatelli (Італія) виробляє коротко базові поза шляхові крани вантажопідйомністю від 12,5 тон до 80 тон та автокрани, змонтовані на європейські шасі, вантажопідйомністю 35 тон та 50 тон.

Компанія "Інтербудтехніка" (м. Київ) з 2017 року є представником компанії KLAAS (Німеччина) – всесвітньо відомого заводу-виробника автомобільних, причіпних (трейлерних) кранів; вантажних підйомників; автовишок для підйому людей; пожежних автовишок - історія якої нараховує більш ніж 80 років. Виготовлена на найсучаснішому обладнанні продукція заводу KLAAS відповідає всім європейським стандартам якості та безпеки та експортується по всьому світу.

Компанія «Інтербудтехніка» (м. Київ) з 2017 року є офіційним представником компанії Jekko S.p.A (Італія) - світовим виробником міні-кранів з більш ніж 50-річним досвідом в секторі підйомно-транспортного обладнання.

Компанія «Інтербудтехніка» (м. Київ) є офіційним представником заводу Vicario (Італія), який був заснований в 1971 році братами Вікаріо, що мали на той час багаторічний досвід кранового виробництва. Багато років бездоганної роботи завод Vicario зарекомендував себе в якості надійного виробника, а продукція, що вироблялася, отримала визнання та високу оцінку з боку багаточисленних клієнтів по всьому світу.

Компанія «Інтербудтехніка» (м. Київ) є офіційним представником компанії Platform Basket (Італія) - одного із найбільших виробників автовишок в Італії.

Компанія «Інтербудтехніка» (м. Київ) є офіційним представником ТМ BLEND PLANTS (Італія), яка майже пів століття розробляє та виробляє стаціонарні і мобільні бетонні заводи. Продукція BLEND PLANTS добре відома як в Європі, так і в усьому світі.

Асфальтобетонні заводи BLEND (Італія) є універсальними з точки зору їх використання - виробляючи різні будівельні розчини, в т.ч. бетон, холодний асфальт, цементні суміші, фібробетон і ін.

Компанія «Інтербудтехніка» (м. Київ) є офіційним представником Blastcrete Equipment (USA) — американської компанії, що базується в Енністоні, штат Алабама, що створена в 1950 році, і з тих пір вони продовжують розвиватися як провідний виробник торкрет - бетонного обладнання, що обслуговує клієнтів по всьому світу.

Компанія «Інтербудтехніка» (м. Київ) з 2021 року є офіційним представником TFI – Tunnel & Formwork International - машинобудування для тунельної промисловості, опалубка та сталева опалубка для найсучаснішого збірного бетону, середніх та важких сталевих конструкцій.

За роки успішної роботи компанія «Інтербудтехніка» здійснила поставку на український ринок багато одиниць бетонотехніки, вантажопідйомних кранів та іншого обладнання.

Яскравим акцентом діяльності компанії «Інтербудтехніка» є активна участь компанії як в державних, так й у міжнародних проектах та тендерах:

 • Листопад 2021 року. Автокран Locatelli TCL40.35 (Італія) був поставлений та введений в експлуатацію для провідної монтажно-будівельної компанії, що працює по всій Україні.
 • Грудень 2020 року. Постачання та запуск в експлуатацію міні пікера MPK06 Jekko (Італія) з вакуумним маніпулятором для скла і додатковим гуськом для компанії з м. Коростень.
 • Листопад 2019 року. Автокран Locatelli GRIL 50.45 (Італія) був поставлений та введений в експлуатацію для провідної монтажно-будівельної компанії Дніпропетровської області. Автокран Locatelli GRIL 50.45 підвищеної прохідності вантажопідйомністью 50 тонн - це максимальна продуктивність у найекстремальніших умовах.
 • Вересень / Жовтень 2019 року. Змішувальний насос високого тиску MX-10 Blastcrete Equipment Company (США) був поставлений і введений в експлуатацію в один з найбільших металургійних комбінатів України. Це вже друга поставка нашою компанією цього обладнання. Лідери металургійної галузі довіряють компанії «Інтербудтехніка»!
 • Березень 2019 року. Бетононасос UB 506/309 CIFA (Італія), встановлений на шасі ISUZU EURO 5 був поставлен та успішно введен в експлуатацію. Дане обладнання адаптовано для робіт у місті і позиціонується як автобетононасос міського типу «City pump».
 • Жовтень 2017 року. Механізована Самохідна Тунельна опалубка CIFA (довжина 12 м) успішно завершила роботу на одному з найбільших інфраструктурних проектів - будівництві нового двоколійного залізничного Бескідського тунелю в Карпатах!
 • Квітень 2017 року. Поставка та введення в експлуатацію мобільного гідравлічного самомонтуючого баштового крану Vicario (Італія) моделі OMV310.
 • Березень 2017 року. Введення в експлуатацію Механізованої Самохідної Тунельної Опалубки CIFA (довжина 12 м), що являється стратигічно важливим обладнанням для виконання наступного етапу робіт по будівництву нового двоколійного залізничного Бескідського тунелю в Карпатах!
 • Грудень 2016 року. Поставка Механізованої Самохідної Тунельної Опалубки CIFA, довжиною 12 м для проекту: "Будівництво нового двоколійного залізничного Бескідського тунелю" в Карпатах довжиною 1.8 км.
 • Вересень 2016 року. Поставка та запуск в експлуатацію пневмоподавача ESTROMAT 260 DS4-3 виробництва Uelzener (Німеччина).
 • Серпень 2015 року. Запуск в експлуатацію, на одному з найбільших металургійних комбінатів України, змішувача/насосу для змішування та подачі, торкретування литих вогнетривких мас моделі МХ-10 виробництва компанії Blastcrete Equipment Company (США).
 • Листопад 2014 року. Сервісною службою ТОВ «Інтербудтехніка» проведений тренінг з технології укладання торкрет-бетону в тунелі, з допомогою шприц-системи CIFA моделі CSS-3, для технічного персоналу замовника.
 • Жовтень 2012 р. Поставка установки для торкретування бетону та бетононасосів CIFA для будівництва в Карпатах нового двохколійного залізничного Бескидського тунелю міжнародного значення довжиною 1822 метра.
 • Березень 2010 р. Поставка бетононасосів та автобетононасосів CIFA в рамках міжнародного проекту між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) по будівництву та введенню в експлуатацію Нового захисного саркофага на Чорнобильській АЕС.
 • Серпень 2008 р. Поставка автомобільних кранів виробництва компаній ТСМ (Італія) вантажопідйомністю 200 тон та виробництва Locatelli (Італія) вантажопідйомністю 60 тон для будівництва та реконструкції об’єктів до Чемпіонату Європи по футболу «Євро 2012).
 • Жовтень 2005 р. Поставка бетономіксерів CIFA, з їх подальшим встановленням на баржу для будівництва Південного мосту через р. Дніпро (м. Київ).

Європейський підхід до роботи, відповідальність за результат та багаторічний досвід дозволили компанії «Інтербудтехніка» зайняти вагомі позиції на ринку, пропонуючи клієнту рішення, що найбільше відповідає встановленим ним завданням, а також послуги на рівні європейських стандартів.

Максимально враховуючи побажання клієнтів компанія «Інтербудтехніка» одна з перших в 2005 році здійснила монтаж автобетононасосів CIFA моделі К2-Х/32 (довжина стріли 32 метри) та автобетономіксерів CIFA моделі RHS-75 (об’єм 7 м3) на автомобільні шасі МАЗ при цьому вагомо знизивши собівартість техніки в цілому, що дозволило компанії досягти взаєморозуміння по багатьом стратегічним питанням та збільшити свою присутність на внутрішній арені ринку будівництва.

Компанія «Інтербудтехніка» здійснює повне технічне обслуговування поставленої нею техніки як під час гарантійного періоду, так й протягом подальшого терміну експлуатації. Високий рівень сервісу, включаючи поставку запасних частин з використанням сервісної мережі в Україні, дбайливий індивідуальний підхід до кожного клієнта та постійний контроль якості техніки, що поставляється, сприяють завоюванню довіри з боку клієнтів.

наверх