Лінія промислових платформ «павук» вивела Platform Basket на передній план як одну з провідних компаній на міжнародному ринку платформ. Павукоподібні підйомники Platform Basket - це підйомні робочі платформи з висувними гусеницями та простим інтуїтивно зрозумілим керуванням. Вони можуть досягати різної робочої висоти від 12 до 45 метрів. Гусеничні павуки надзвичайно безпечні у використанні та пропонують операторам високий рівень комфорту. Крім того, їх міцні стабілізатори забезпечують повну безпеку та стабільність під час роботи на висоті.

Підйомники Spider пропонуються в трьох версіях: стандартній, електричній та гібридній. Крім того, у гонитві за більш екологічно чистими рішеннями, PlatformBasket вирішила також пропонувати електроенергію з літій-іонними акумуляторами замість більш поширених свинцевих акумуляторів.
На додаток до очевидних переваг для довкілля, це нове джерело енергії приносить інші переваги щодо зменшення ваги, зменшення шумового забруднення, тривалого терміну служби та економії енергії.

наверх