Гусенична самохідна платформа Spider 39T

Робоча висота: 38,64 м
Боковий виліт: 16,68 м
Живлення:
Дизельний двигун + електродвигун змінного струму
або
Дизельний двигун + електродвигун постійного струму

Переваги:

Безпека та стабільність на великих висотах
• Автостабілізація і автоскладання
• Гібридна версія за запитом з дизельним двигуном та літій-іонними акумуляторами
• Радіоуправління і двошвидкісний привід
• Просте обслуговування
• Прості та інтуїтивно зрозумілі бортові кріплення
• Діагностика за допомогою вбудованого дисплея
• Компактні габаритні розміри
• Багатосекційна телескопічна стріла зі збільшенням швидкості висунення та втягування на висоті

Spider 39T був створений на основі величезного успіху, досягнутого його «старшим братом» Spider 43T, як і 43-метрова платформа, це модель телескопічної стріли. Platform Basket вирішив розробити нову платформу, натхненну нещодавньою, надзвичайно успішною моделлю, щоб дозволити мати подібне обладнання у своєму парку, що призвело до впорядкування як навчання, необхідного для роботи з ними, так і обслуговування самих платформ.

Як і решта гусеничних самохідних платформ Spider від Platform Basket в діапазоні від 12 до 43 метрів, Spider 39T оснащений розширюваними гусеницями та простими та інтуїтивно зрозумілими елементами керування. Ця підйомна платформа неймовірно стійка і в той же час легко транспортується. Ці характеристики плюс компактний розмір, що дозволяє використовувати його у вузьких приміщеннях, роблять його хорошим вибором для тих, хто займається такими роботами, як обрізка дерев, технічне обслуговування, фарбування та/або будь-які інші роботи на висоті, яку важко досягти за допомогою нормальна платформа.

Завдяки згаданим гумовим гусеницям ця підйомна платформа може легко переміщатися в обмеженому просторі або важкодоступних місцях. Крім того, міцні стабілізатори роблять роботу у повітрі надзвичайно стабільною та безпечною. Робоча висота платформи Spider 39T робить її особливо придатною для телекомунікацій та електрифікації. Нова модель має дуже схожі технічні характеристики використання та вантажопідйомності. Так само важливою є увага до турботи про навколишнє середовище, яка завжди стосувалась обладнання Platform Basket. Це знайшло відображення у використанні двигунів внутрішнього згоряння, які відповідають останнім вимогам щодо викидів, і, перш за все, оснащення літій-іонними батареями, які дозволяють використовувати платформи в будь-якій екологічній ситуації та повністю вільні від шкідливих викидів. Усі нові проекти, розроблені Platform Basket, тепер також дозволяють використовувати підйомні лебідки, що робить обладнання більш універсальним у використанні. Компанія Platform Basket як компанія створила невелику змінну лебідку з кошиком з системою Plug & Play: всього за кілька хвилин платформу можна перетворити на радіокерований підйомник для переміщення легких вантажів.

Світ, в якому ми живемо сьогодні, вимагає підйомників-павуків, які можуть працювати в різних умовах. Ось чому, щоб задовольнити конкретні потреби клієнтів, ми оптимізували серію аксесуарів. Крім того, наш технічний відділ доступний для вивчення та розробки інших аксесуарів та індивідуальних опцій відповідно до вимог та очікувань замовника.

Запит консультації:

Информация о клиенте
Дополнительная информация

Вам може бути цікаво

наверх