Platform Basket з’явилася світ наприкінці 2005 року після придбання існуючого виробника підйомних платформ. Сьогодні це один із найбільших виробників автовишок в Італії.

Маючи в своєму розпорядженні персонал, що володіє знаннями в даній галузі, компанія швидко визначила асортимент продукції, в яку можна вкласти свої ресурси: самохідна підйомна робоча платформа на гусеничному ходу для використання всередині та зовні будівель.

Філософія компанії, як і раніше, полягає в розробці надійних і технологічно просунутих продуктів, які особливо зручні.

Platform Basket тепер може похвалитися неперевершеним асортиментом продуктів, визнаних у всьому світі за їхню універсальність, простоту використання та надійність.

Platform Basket також одночасно розробила продукт для комбінованого використання автомобільного та залізничного транспорту, входячи до надзвичайно виборчого та суворого сектору з точки зору нормативних вимог та безпеки.

В даний час рекомендована та сертифікована провідною залізничною владою Європи компанія користується визнанням на ексклюзивному нішевому ринку з продуктом, який особливо підходить для будівництва та обслуговування ліній електропередач.

наверх