Відданість, надійність та професіоналізм у секторі самохідних підйомних платформзапочаткував бренд Platform Basket у сфері підйомників для обслуговування залізниць.

ДосвідPlatformBasket у різних галузях промисловості, включаючи спеціалізацію на гусеничних підйомниках, змусив компанію розробити автомобільну/залізничну модель, ідеальну для робіт з обслуговування залізниць. Модель здобула успіх у різних куточках Італії та за кордоном.

Завдяки цьому успіху Platform Basket тепер може похвалитися спеціальним залізничним підрозділом, який створює спеціальне обладнання для підйому людей та обладнання, призначене для вирішення загальних проблем з обслуговування залізниці.

Тепер ми пропонуємо надзвичайно легкі, маневрені та високопродуктивні вироби, які дозволяють легко виконувати технічне обслуговування, використовуючи автомобільний транспорт, щоб дістатися до місця роботи, запобігаючи блокування або затримки на залізничній колії.

Суворі залізничні правила є невід’ємною частиною розвитку кожного нового обладнання, створеного Platform Basket. Зараз доступна продукція, сертифікована для найважливіших європейських та міжнародних залізниць.

наверх