Компанія Інтербудтехніка на Міжнародній будівельній виставці INTER BUILD EXPO 2019

Компанія «Інтербудтехніка» багаторічний учасник будівельних міжнародних та регіональних виставок. Не став винятком і цей рік - 19-22 березня 2019 ми брали участь у Міжнародній виставці INTER BUILD EXPO.

ІНТЕРБУДТЕХНІКА НА ВИСТАВЦІ INTER BUILD EXPO 2019

Бетонотехніка CIFA

Великий інтерес наших відвідувачів, як завжди, був пов’язаний з бетонотехнікою заводу CIFA. Причому, запити надходили, як на невеликі стаціонарні бетононасоси, так і на велику техніку - автобетононасоси, бетономіксери та бетонозаводи.

Запчастини та сервіс на всю реалізовану техніку CIFA - теж послуга, яку досить часто запитували, як опцію, наші відвідувачі. Хочемо нагадати, що компанія Інтербудтехніка є сертифікованим дилером всієї представленої техніки і зокрема італійського заводу CIFA.

Причіпні крани, автокрани, підйомники KLAAS
Приціпний кран K23-33 TSR-City - на складі у Києві !

Флагманом інноваційної вантажопідйомної техніки європейського ринку є німецька компанія KLAAS - яка була представлена нами на цій виставці. Лінійка алюмінієвих кранів, починаючи від причіпних міні кранів до автокранів, під будь-які потреби та завдання (зі значним радіусом дії та вантажопідйомністю) - викликала великий інтерес, і показала, що запит на подібну техніку величезний.

Виставкова модель автокрана K23-33 TSR-City знаходиться на складі у Києві і будь-який бажаючий (а таких потенційних клієнтів виявилось декілька) може протестувати функціонал цієї сучасної будівельної техніки. Причому варто відзначити що цей кран обладнаний платформою для підйому людей, що перетворює його також у підйомник.

Міні крани Jekko

Ще одним брендом, який викликав справжній інтерес - стали міні крани Jekko. Досвідченим будівельникам вони нагадали старий міні кран Піонер. Однак міні крани Jekko набагато більш технологічні та багатофункціональні і виконують фантастичний обсяг завдань на будівництві.
Самохідні телескопічні міні-крани з аутрігерамі, міні-крани-маніпулятори з аутригерами, телескопічні міні-крани з кабіною - це неповний перелік обладнання, яке безперервно удосконалюється, тому що завод виробник вкладає значні кошти у науково-дослідні та дослідно-конструкторські розробки.


Міні-крани Jekko можуть легко проходити через стандартні двері. Завдяки невеликій вазі та компактності міні-крани Jekko використовуються при проведенні робіт як на відкритих будівельних майданчиках так і у закритих приміщеннях.

Італійська компанія Jekko пропонує повну лінійку моделей міні-кранів оснащених дизельним двигуном, електричним двигуном або акумуляторною батареєю, а також широкий спектр навісного обладнання. Все навісне обладнання повністю інтегровано з функціями та системою безпеки міні-крана.

Підйомник GEDA Lift Comfort

Єдина проблема, яку не змогли вирішити організатори виставки - це погода. Тому похилий будівельний підйомник Geda Lift Comfort нашою фірмою демонструвався у закритому павільйоні.
Вантажопідйомністю 250 кг, робоча висота представленого комплекту 13,5 метрів, як опція можливе збільшення робочої висоти до 40 метрів. Підйомник демонструвався з платформою для будівельних матеріалів і з додаткової платформою для встановлення сонячних батарей.

Ця модель викликала великий інтерес з боку, як будівельних фірм, так і приватних забудовників. Даний підйомник дуже швидко монтується і працює від мережі 220 В. Модель підйомника у зібраному вигляді дуже компактна, швидко та легко транспортується, монтується без додаткових інструментів у максимально короткі терміни.
Німецька фірма GEDA визнаний європейський лідер у цьому класі будівельного обладнання.


Підйомники GEDA давно зарекомендували себе як надійні, безвідмовні та багатофункціональні помічники на будмайданчику.
Завдяки їм робота персоналу полегшується, значно скорочується час виконання робіт, тим самим можна сміливо збільшувати обсяги робіт та не турбуватися за здоровий клімат на робочому майданчику.

Вакуумний підйомник AERO-LIFT
Підйомник для панелей CLAD-BOY на складі у Києві !

Вакуумний підйомник AERO-LIFT для монтажу та переміщення склопакетів привертав увагу фірм які займаються склінням. Завдяки вакуумним подушкам захоплення скла здійснюється максимально безпечно, швидко та надійно.
Звертаємо Вашу увагу, що вакуумний підйомник CLAD-BOY для панелей знаходиться на складі у Києві та може бути поставлений в найкоротшій термін!

Вакуумні підйомники AERO-LIFT адаптовані для робіт при низьких температурах та спеціальний механізм дозволяє точно маніпулювати вантажем навіть у тісних приміщеннях. Чи варто уточнювати що такі технології дозволяють максимально оптимізувати будівельні процеси, порізку і переміщення, наприклад, металевих листів.
Вакуумні підйомники для металла та дерева також цікавили відвідувачів виставки. Вакуумна технологія AERO-LIFT це новітня європейська тенденція по захопленню та переміщенню будівельних матеріалів, від скла і панелей до дерева та металу, яка прийшла і на Український будівельний ринок.

Крани великої вантажопідйомності

Короткобазові позошляхові автокрани Locatelli, а так само гідравлічні баштові крани Vicario - теж викликали інтерес серед великих будівельних фірм. Лінійки цих вантажопідйомних кранів дуже різноманітні та готові впоратися з практично безмежним колом завдань.

Навісне кранове обладнання для монтажу черепиці, скла, сендвіч панелей так само було представлено на нашому стенді.

Наші суб’єктивні відчуття від спілкування з відвідувачами - будівельний ринок України перебуває у очікуванні позитивних змін, в очікуванні зростання та пожвавлення. Не пропустіть ці тенденції і будьте готові до нового будівельного сезону із сучасною будівельною технікою, яку ми Вам із задоволенням поставимо.
Повинні з великим задоволенням відзначити, що 4 дні виставки пройшли дуже плідно та цікаво.

Ми дуже вдячні всім нашим відвідувачам та всім потенційним клієнтам!

Ми працюємо для Вас і прагнемо, щоб Ваші бізнес успіхи множила нова інноваційна будівельна техніка!

Придбати обладнання або отримати професійну консультацію щодо його технічних якостей
Ви можете зателефонувавши до нас в офіс
телефон  (044) 502-67-23
тел./факс (044) 502-67-24
або зробити замовлення на сайті www.interbudtechnica.com.ua чи
на сторінці www.facebook.com/interbudtechnica

наверх