Компанія «Інтербудтехніка» (м. Київ) з 2017 року є представником компанії GEDA (Німеччина) – всесвітньо відомого виробника, з більш ніж 80-літнім досвідом, будівельних вантажних підйомників та лебідок, які спеціально розроблені для підйому черепиці, цегли, цементу, розчинів, скла, сендвіч панелей та інших вантажів; монтажу, демонтажу та обслуговування сонячних батарей, сонячних електростанцій з використанням різноманітного навісного обладнання.

Продукція GEDA незамінна для покрівельників, теслярів, малярів, штукатурів, монтажників будівельних риштувань (будівельних лісів), та всіх тих, кому необхідно швидко та безпечно подаватии необхідні матеріали в місце проведення робіт на будівельному майданчику.

Підйомники та лебідки GEDA є незамінними помічниками при виконанні як внутрішніх, так і зовнішніх робіт, реконструкції або ремонту будівель, чи інших об’єктів. Вони можуть бути встановлені в будь-якому місці будівлі, на риштуванні (будівельних лісах), віконних отворах, між поверхами або на даху. Підйомники та лебідки GEDA легкі у використанні, навіть у складних умовах.

Різної вантажопідйомності і висоти підйому, а також з можливістю використання широкого ряду практичних аксесуарів, підйомники та лебідки GEDA допоможуть зробити вашу роботу легкою та ефективною!

JPEG
наверх