Новинка 2020 від Jekko - найпотужнішій міні кран JF990

Компанія Jekko представила новий інноваційний міні кран JF990. Це амбіційний проект з точки зору продуктивності, інновацій та сучасних технологій.

Детальна інформація - міні кран JF990 Jekko >>

Вражаюча вантажопідйомність у 21,5 тонни при традиційно малих габаритних розмірах.
Робоча висота у 41 метра та 38 метрів у бік з телескопічним гуськом робить цей кран потужним універсалом.

Гідравлічний гусьок дозволяє встановлювати будь-яку додаткову опцію. Також можливо використовувати маніпулятор для скла або робочу платформу для 3-ох осіб, або кошик для 2-ох осіб. JF990 може використовувати гак або лебідку.

Міні кран маніпулятор JF990 Jekko

Зазвичай крани подібного класу монтуються на вантажівки. Але сучасні вимоги клієнтів тяжіють до більш продуктивних, але компактних кранів маніпуляторів, із підвищенню функцією стабілізації. Кран маніпулятор JF990 Jekko - це відповідь на ці потреби.

Кран не обтяжений вантажівкою і це позитивно впливає на можливість розміщувати кран у самих неймовірних місцях, на обмеженому просторі, на крутих схилах.

Такий універсальний кран може використовуватися у дуже різних ситуаціях: як в стандартних завданнях на будмайданчику, так і в особливих випадках підйому в обмеженому просторі, при монтажі (перекриттів, балок, мезонінів, скляних та металевих конструкцій, систем кондиціонування повітря), у портах, складах, на металургійних виробництвах (гарячий та холодний прокат).

Ще одна конкурентна перевага: два двигуна - дизельний та електродвигун. Залежно від ситуації та потреб оператор може легко перемикатися між ними для використання як в приміщенні, так і на відкритому повітрі.

Гусеничний міні кран JF990 без противаги можна перевозити на вантажівках, він не потребує опції «виняткове перевезення».

Компанія Jekko відомий італійський виробник міні кранів:

- Самохідні телескопічні міні-крани з аутригерами
- Самохідні електричні міні-пікери
- Телескопічні міні-крани з кабіною
- Міні-крани маніпулятори з аутригерами
- Навісне обладнання для кранів

наверх