Міні кран SPX424 - Jekko

Міні кран SPX424 Jekko - компактний міні кран павук для підйому вантажів до 2400 кг

Міні кран SPX424 Jekko - цей кран є флагманом в лінійці міні кранів Jekko з аутригерами. Цей компактний кран-павук SPX424, є одним з найпопулярніших на ринку, він має самий високий рівень продаж.

Інноваційний, надійний і технологічний міні кран SPX424 Jekko створений для виконання всіх найголовніших базових функцій з підйому та переміщенню вантажів у найрізноманітніших умовах - в приміщеннях, на перекриттях будівель, проходах, в важкодоступних місцях. Вакуумний маніпулятор для скла, дозволяє розширити функціонал міні крана, та використовувати його при склінні будівель.

Міні кран павук SPX424 Jekko

• Макс. вантажопідйомність - 2,4 тонн
• Макс. робоча висота - 15 метрів
• Макс. робочий радіус - 11,9 метрів
• Діапазон висунення стріли 2,6 - 8,5 м
• Габарити - 3,15(Д) x 0,78(Ш) x 1,95(В) м
• Вага міні крана - 2,08 тонн
• Стріла - обертання 360°

Ви можете вибрати комплектацію міні крана SPX424 Jekko з дизельним двигуном модель CDH або c електродвигуном модель С + на літієвому акумуляторі.

Параметри міні крана SPX424 Jekko дозволяють виконувати більшість стандартних задач на будмайданчику, а так само ефективно виконувати вантажопідйомні роботи у приміщенні.

Кран не вимагає тривалої настройки та готовий до роботи у лічені хвилини.
Це забезпечує економію часу і грошей, а також високий рівень безпеки вантажопідйомних робіт.

Цей гусеничний міні кран з виносними опорами (аутригерами), крім того гусениці цього крана можуть висуватися, збільшуючи стабільність положення крана.

Кран SPX424 Jekko сконструйований так, щоб у зібраному стані проходити у дверний отвір.

Програмне забезпечення міні крана управляє усіма функціями машини, забезпечує постійний контроль за положенням крана та блокує небезпечні операції або перевантаження.

Зручний інтуітивний інтерфейс управління робить роботу оператора максимально легкою та безпечною.

Цей міні кран SPX424 - нова модель компанії Jekko, він поліпшений для виконання складних завдань у приміщеннях, вузьких та обмежених просторах.

Технічні характеристики міні крана SPX424 Jekko

Два режиму стріли - гак та шків
- Стріла міні крана може працювати в режимі шківа або в режимі гака.

Аутригери - два положення
- Аутригери міні крана можуть фіксуватися в різноманітних позиціях та кутах. Це дає можливість працювати в дуже вузьких місцях, де розміщення іншої вантажопідйомної техніки неможливо.

Система контролю стабільності положення
- Система контролю геометричної стабільністі крана контролює положення кожного аутригера та область стабілізації у цілому. Робочі зони візуально відображені на екрані та марковані кольором: зелений - 100%, жовтий - 50%, червоний - 0%.

Додаткові аксесуари
- Міні кран може комплектуватися додатковими акксесуари, значно розширюють функціональні можливості: три різних гуська, два маніпулятора для скла, маніпулятор для труб, гідравлічна вилка.
Клієнт вибирає комплектацію під свої завдання.

Автоматичне розпізнавання аксесуарів
Всі аксесуари і додаткові інструменти інтегровані з краном. Вони відразу розпізнаються програмним забезпеченням та управляються за допомогою єдиного пульта радіокерування.

Характеристики міні крана павука SPX424 Jekko

Міні кран SPX424 Jekko Значення параметра
Розміри 3150 x 780 x 1950 мм
Область стабілізації з розкритими аутригерами 3750 x 3750 мм
Вага крана 2080 кг
Двигун KUBOTA D722-E3B
Дизельне паливо да
Рідке охолодження да
Потужність 14,9 кВт (20 к.с.)
Електродви­гун (C+) 46В, 240 А·г
Потужність 24В-3F, 4кВт, (5,5 к.с.)
Головна лебідка 800кг, 73м-Ø7мм
Максимальне навантаження на аутригери 2200 кг
Максимальне навантаження на трек 0,55 кг/см2
Швидкість руху 1,8(CDH) /0,72(C+) км/ч
Діапазон висунення гусениць 770-1100 мм
Максимальний робочий кут нахилу 20°

Якщо Ви зацікавлені в моделі міні крана SPX424C + Jekko з електродвигуном, звертаємо Вашу увагу на переваги для використання крана у приміщеннях - відсутні шкідливі вихлопи, робота двигуна набагато тихіше. Крім того, літієві батареї дозволяють працювати на максимальній потужності протягом усього циклу не втрачаючи потужність при зменшенні заряду.

Міні кран SPX424 Jekko - це сучасний кран, надійний і технологічний, створений для вирішення вантажопідйомних завдань у найрізноманітніших умовах. Компактний кран трансформер, який проходить у дверний отвір, він працює на перекриттях і в самих важкодоступних місцях. Все робить модель SPX424 Jekko лідером в даному класі міні кранів.

Кран павук SPX424 Jekko - це кран нового покоління який Ви можете купити в Україні у офіційного представника - компанії «Інтербудтехніка».

Технічні характеристики міні-крана Jekko моделі SPX424 дивіться за посиланням: https://www.jekko-cranes.com/en/pro...

Запит консультації:

Информация о клиенте
Дополнительная информация

Вам може бути цікаво

наверх