Стаціонарний, мобільний бетонний завод SEVENTY BLEND

- Якісний бетон, асфальт!
- Робоча готовність!
- Гарна ціна!

Стаціонарний, мобільний бетонний завод SEVENTY BLEND виробляє сертифікований бетон, холодний асфальт, цементні суміші, будівельні розчини

Стаціонарний, мобільний бетонний завод SEVENTY BLEND (Італія) - це завод для виробництва бетону, холодного асфальту, цементних сумішей загальним обсягом 12 м3.

Бетонний завод SEVENTY BLEND може впоратися з постачання бетону для найбільших будівельних проектів. Якість бетонотехнікі італійської компанії BLEND давно відомо на світовому ринку.

Асфальтобетонний завод SEVENTY BLEND - це найбільша модель в лінійці стаціонарних і мобільних бетонних заводів BLEND (Італія).
Змішування бетону на будівельному майданчику підвищує його якість, скорочує час виробництва та мінімізує витрати.

Стаціонарний, мобільний бетонний завод SEVENTY BLEND (Італія) виробляє:

Бетон, бетонні суміші, кольоровий цемент, холодний асфальт, бетон армований волокнами (фібробетон), стяжку, будівельний розчин, виконує закріплення грунтів.
• Продуктивність: до 50 м3/год (змішувач з PTO до 70 м3/год)
• Загальний обсяг наповнювачів: 12 м3 / (14 м3)
• Цемент: 4000 кг

Виробництво бетону бетонним заводом SEVENTY повністю автоматизовано. Вся система управляється одним оператором за допомогою бортового комп’ютера з інтуїтивним інтерфейсом.

Бетонний завод SEVENTY BLEND може бути поставлений як стаціонарний завод, на вантажівці або змонтований на залізничну платформу, а також на причепі.

Стаціонарний бетонний завод SEVENTY BLEND - це потужний і якісний агрегат, що виробляє будь-які бетонні суміші та асфальт. Стаціонарний варіант значно дешевше, ніж той, що монтується на шасі вантажного автомобіля. Стаціонарна установка SEVENTY так само, досить легко може бути перевезена з об’єкта на об’єкт.

Всі інгредієнти для виробництва бетону міститися у різних відсіках та змішуються по необхідності. Вода і емульсії подаються з окремих баків. Така конструкція бетонного заводу SEVENTY дозволяє дуже точно виробляти необхідну кількість бетонних сумішей. Виключаючи перевитрату або недостачу бетону і зберігаючи сировину.

Під час виробництва відбувається постійне зважування інгредієнтів, це дозволяє отримати сертифікований бетон, похибка виробництва якого становить не більше ±1%.
В пам’ять комп’ютерної системи можна завантажити 40 рецептів бетонних сумішей за допомогою USB-інтерфейсу. По закінченню роботи видається паперово-цифровий звіт.

Автоматизовані процеси калібрування та мийки. Для автоматичного очищення змішувача потрібно лише 70 л води.

Горизонтальний змішувач безперервного з’єднує інгредієнти і подає бетонну суміш на конвеєрну стрічку. Виробництво бетону можна варіюватися до 50 м3/год, (при змішувачі з PTO до 70 м3/год).

Мобільний асфальтобетонний завод SEVENTY дозволяє виробляти бетон або асфальт під час руху, що дозволяє максимально ефективно проводити дорожні роботи. Телескопічна конвеєрна стрічка дозволяє ще більш точно здійснювати вивантаження продукту. Працюючи як бетоноукладач, мобільний завод SEVENTY BLEND дозволяє значно скоротити час робіт.

Великий обсяг відсіків дозволяє бетонному заводу SEVENTY BLEND автономно виконувати ремонтні роботи з укладання холодного асфальту.

Характеристики бетонного заводу SEVENTY BLEND

Бак для наповнювачів 12 м3/ 14 м3
Бак для цементу 3,2 м3
Бак для води 2000 л / 4000 л (опція)
Бак для емульсій 600 л (опція)
Додаткові баки для домішок до 3 шт. x 42 л (опція)
Габарити заводу 6,400 (Д) х 2,4500 (Ш) х 2,250 (В) м
Потужність незалежного двигуна (дизель / електро) 37 кВт
Продуктивність:
 - при роботі від незалежного двигуна
 - при роботі від вала відбору потужності
    автомобільного шасі
 
≤50 м3
≤70 м3
Вага з незалежним двигуном 3300 кг
Вага без двигуна 2800 кг

Бетонний завод SEVENTY BLEND випускається як стаціонарна установка на опорах.
• Бетонний завод SEVENTY може бути встановлений на залізничну платформу для ремонтних робіт залізничних колій або метрополітену, а також станцій.
• Можлива установка на причіп або вантажівку.

Особливості мобільного бетонного заводу SEVENTY BLEND

- Мобільний бетонний завод SEVENTY BLEND має дуже великий обсяг, що дозволяє доставляти величезну кількість бетону для великих будівельних проектів з мінімальними вантажними поїздками. Це дозволяє значно економити як фінанси так і час.
Варто згадати, що SEVENTY майже в півтора рази більше, ніж бетонний завод E050, але тільки трохи дорожче.

- Привід змішувача бетонного заводу SEVENTY, виготовляється у 2-х варіантах
Окремий дизельний (електричний) двигун потужністю 37 кВт або PTO (вал відбору потужності від основного двигуна). У разі окремого двигуна продуктивність становить 50 м3/год, при використанні PTO - 70 м3/год.

- 3-х метрова телескопічна конвеєрна стрічка з гідравлічним приводом для подачі розчинів або матеріалів. Можлива комплектація гідравлічним насосом для подачі розчинів на значні відстані, в тому числі і на верхні поверхи.

- Численні додаткові аксесуари дозволяють оснастити стандартну модель функціями, виключно під індивідуальні завдання. Це значно підвищує зручність використання та розширює коло вирішуваних завдань.

Сфери застосування асфальтобетонного заводу SEVENTY BLEND

 • Промислове та житлове будівництво, будівництво доріг, ремонт об’єктів інфраструктури.
 • Заливання фундаментів, перекриттів, підлог, бетонних конструкцій.
 • Будівництво доріг, тротуарів, укладання асфальту холодним способом.
 • Ремонт дорожніх покриттів, ремонт асфальту після прокладки труб та комунікацій.
 • Транспортування піску або гравію для засипки ям перед прокладанням асфальту.
 • Прокладка і ремонт залізничних колій, роботи з прокладання рейок у метрополітені.
 • Ремонт тунелів, мостів, роботи на залізничних станціях, в портах.
 • Виробництво асфальту на місці при ремонті дорожнього покриття холодним способом.
 • Виробництво бетонних блоків будь-яких форм та розмірів. Підтримується технологія рециклінгу - в якості наповнювача (який займає 80% обсягу) використовуються попередньо подрібнені бетонні відходи.
 • Регенерація асфальту, бітумних покриттів для ремонту тротуарів, доріг і шляхів із середньою інтенсивністю руху. Вторинна переробка, попередньо подрібненого асфальту або бітумних покриттів зберігає екологію та значно зменшує витрати.
 • Закріплення грунтів для протидії осипанню і корозії. Спеціальний розчин брандспойтом подається на стіни укосів, що значно зміцнює грунти.

Економічна вигода бетонного заводу SEVENTY

Сучасне будівництво потребує великих обсягах бетону. Виробництво бетону і цементних сумішей на місці будівництва покращує їх якість, скорочує витрати і час будівельних робіт. З цими завданнями чудово справляється як мобільна так і стаціонарна бетонна установка SEVENTY BLEND.
Об’ємний змішувач SEVENTY BLEND виробляє бетон з постійною швидкістю до 1 3в хвилину.

Бетонний завод SEVENTY дозволяє оптимізувати властивості бетону і в разі потреби швидко змінювати характеристики, використовуючи різну рецептуру.
Виробляється сертифікований бетон за оптимальною ціною, якість якого контролюється електронікою.

Мобільний бетонний завод SEVENTY, має величезний корисний об’єм, що дозволяє значно скоротити поїздки, при доставці бетону на об’єкти.

Завод SEVENTY підтримує технологію рециклінгу, що дозволяє економити до 25% вартості бетону. Коли замість природного гравію використовуються перероблені бетонні відходи знесених конструкцій.

Мобільний бетонний завод SEVENTY дозволяє швидко переміщатися з будівельного об’єкта на об’єкт самостійно. Завод практично відразу готовий до роботи.

Стаціонарний бетонний завод SEVENTY BLEND конструктивно оптимізований для швидкого перевезення між об’єктами.

Багатофункціональність бетонного заводу SEVENTY

Широке коло завдань, що вирішуються за допомогою бетонного заводу SEVENTY, робить цю установку винятковою в даному класі бетонотехнікі.

Головна перевага бетонної установки SEVENTY BLEND, що виробництво і вивантаження бетону можна здійснювати практично скрізь. А додаткове приладдя ще більше розширюють можливості цієї унікальної установки.

Забезпечення бетоном великих будівництв та інфраструктурних проектів. Транспортування розчинів за допомогою насоса як на верхні поверхи, так і в підвали. Доставка партій бетону на віддалені об’єкти. Роботи на залізничних коліях, станціях і метрополітені. Коло завдань з яким легко впоратися установка SEVENTY досить широкий.

Виробництво асфальту на місці дорожніх робіт оптимізує і прискорює процес. Асфальтобетонний завод SEVENTY BLEND виробляє асфальт для укладання холодним методом і за допомогою транспортерної стрічки точно подає його в потрібне місце. Працюючи як бетоноукладач, мобільна установка SEVENTY переміщується у процесі роботи, що значно зменшує трудові витрати по розподілу готового матеріалу.

Виробництво будівельних блоків за допомогою бетонного заводу SEVENTY BLEND можна вивести на промисловий рівень. Підтримка технології рециклінгу, коли в якості наповнювача використовуються подрібнений бетонні відходи, сьогодні стає все більш актуально. Екологічність даного підходу відкриває велике майбутнє даного методу.

Мобільний бетонний завод SEVENTY має значні відсіки, які можна використовувати для транспортування піску або грунту, для засипання дорожніх ям або траншей від прокладки труб.

Встановлений на залізничну платформу бетонний завод SEVENTY BLEND використовується для прокладання рейок, залізничного будівництва, будівництва метро. Ці установки були використані при ремонті Лондонського метрополітену.

Різні сценарії використання дозволяють в максимально короткі терміни окупити бетонний завод SEVENTY.

Асфальтобетонний завод SEVENTY BLEND - це багатофункціональна якісна бетонотехніка, яка виробляє великий обсяг сертифікованого бетону або асфальту. Завдяки великому обсягу баків наповнювачів установка SEVENTY здатна автономно вирішувати широке коло завдань.

Це сучасний бетонний завод і при безперервному подаванні сировини забезпечує бетоном найбільші будівництва.

Купити стаціонарний, мобільний бетонний завод SEVENTY BLEND або отримати технічну консультацію Ви можете звернувшись в компанію «Інтербудтехніка».

Запит консультації:

Информация о клиенте
Дополнительная информация

Вам може бути цікаво

наверх