Стаціонарний, мобільний бетонний завод E050 BLEND

- Якісний бетон, асфальт!
- Робоча готовність!
- Гарна ціна!

Стаціонарний, мобільний бетонний завод E050 BLEND виробляє сертифікований бетон, цементні суміші, холодний асфальт

Стаціонарний, мобільний бетонний завод E050 BLEND (Італія) - це завод для виробництва бетону, цементних сумішей, будівельного розчину та холодного асфальту - загальним обсягом 10 м3.

Це відмінний вибір - бетонний завод E050 виробляє з однієї партії матеріалів, в півтора рази більше бетону, ніж у найбільших барабанних змішувачів.

Бетонний завод E050 BLEND задовольняє потреби у бетонних сумішах, як невеликих приватних будівництв, так і масштабних проектів.

Асфальтобетонний завод E050 BLEND - це оптимальна модель в лінійці стаціонарних і мобільних бетонних заводів BLEND (Італія).

Стаціонарний, мобільний бетонний завод E050 BLEND (Італія) виробляє:

Бетон, бетонні суміші, холодний асфальт, цементні розчини, кольоровий цемент, фібробетон (бетон армований волокнами), стяжка, будівельний розчин, закріплення грунтів.
• Продуктивність: до 50 м3/год (змішувач з PTO до 70 м3/год)
• Загальний обсяг наповнювачів: 10 м3
• Цемент: 3500 кг

Конструкція бетонного заводу E050 дозволяє раціонально використовувати матеріали.

Всі інгредієнти для виробництва бетону міститися у різних відсіках, тому змішуються та дозуються по необхідності. При змішуванні безпосередньо на місці, немає необхідності чекати доставки бетону. Кількість вироблених сумішей завжди відповідає потребам, немає додаткових витрат на надлишок кінцевого продукту.

Асфальтобетонний завод E050 BLEND може бути поставлений клієнту на вантажівці, на причепі, як стаціонарний варіант або змонтований на залізничну платформу.

Стаціонарна установка бетонного заводу E050 BLEND має свої незаперечні переваги. Вона значно дешевше, ніж варіант змонтований на трек вантажівки. Вона теж досить легко перевозитися з об’єкта на об’єкт. І менш вимоглива в експлуатації.

Комп’ютерна система забезпечує повністю автоматичне виробництво з простим та інтуїтивно зрозумілим програмним забезпеченням. Комп’ютер контролює зважування цементу і наповнювачів, дозування води та домішок.
Інгредієнти автоматично дозуються та надходять в однорядний стрічковий змішувач відповідно до рецептури. У пам’ять комп’ютера можна завантажити за допомогою USB-інтерфейсу 40 рецептів бетонних сумішей.

Завдяки автоматичній системі управління асфальтобетонний завод E050 виробляє сертифікований бетон з точністю ±1%.

Постійний контроль виробництва та потоку бетону здійснюється за допомогою датчиків.

Всі інгредієнти з’єднуються горизонтальним змішувачем безперервної дії, який подає готовий продукт на конвеєрну стрічку. Виробництво бетону можна варіювати до 50 м3/год, (при змішувачі з PTO до 70 м3/год).

Бетонний завод E025, встановлений на вантажівку може виробляти бетон або асфальт під час руху, що особливо зручно при ремонті доріг. А за допомогою транспортерної стрічки, можна швидко та максимально точно розподіляти готові суміші або асфальт. Мобільний бетонний завод E025 є бетоноукладачем з достатнім робочим об’ємом.

Характеристики бетонного заводу E050 BLEND

Бак для наповнювачів 10 м3
Бак для цементу 3,2 м3
Бак для води 2000 л / 4000 л (опція)
Бак для емульсій 600 л (опція)
Додаткові баки для домішок до 3 шт. x 42 л (опція)
Габарити заводу 5,900 (Д) х 2,300 (Ш) х 2,250 (В) м
Потужність незалежного двигуна (дизель / електро) 37 кВт
Продуктивність:
 - при роботі від незалежного двигуна
 - при роботі від вала відбору потужності
    автомобільного шасі
 
≤ 50 м3
≤ 70 м3
Вага з незалежним двигуном 3100 кг
Вага без двигуна 2600 кг

Бетонний завод E050 BLEND може бути поставлений як стаціонарна установка на опорах.
Можлива установка на залізничну платформу для робіт по ремонту залізничних колій, метрополітену, а також станцій.
• Крім вантажівки, бетонний завод E050 може бути встановлено на причеп.

Особливості мобільного бетонного заводу E050 BLEND

- Привід змішувача бетонного заводу E050, виготовляється у 2-х варіантах
Окремий дизельний (електро) двигун потужністю 37 кВт або PTO (вал відбору потужності від основного двигуна). У разі окремого двигуна продуктивність становить 50 м3/год, при використанні PTO - 70 м3/год.

- 3-х метрова телескопічна конвеєрна стрічка з гідравлічним приводом для подачі розчинів або матеріалів. Можлива комплектація гідравлічним насосом для подачі розчинів на значні відстані, в тому числі і на верхні поверхи.

- Стаціонарний і мобільний бетонний завод E050 BLEND управляється одним оператором. Очищення змішувача та конвеєрної стрічки відбуваються автоматично, для промивання вузлів потрібно лише 70 л води.

Сфери застосування асфальтобетонного заводу E050 BLEND

 • Житлове і промислове будівництво, ремонт доріг та об’єктів інфраструктури.
 • Заливання фундаментів, підлог, опалубки, бетонних конструкцій.
 • Ремонт дорожніх покриттів, ремонт асфальту після прокладки труб та комунікацій.
 • Транспортування піску або гравію для засипки ям перед прокладкою асфальту.
 • Будівництво доріг, укладання асфальту холодним способом, тротуарів, закріплення грунтів.
 • Прокладка та ремонт залізничних колій, роботи з укладання рейок у метрополітені.
 • Ремонт тунелів, мостів, роботи на залізничних станціях.
 • Виробництво асфальту на місці при ремонті дорожнього покриття холодним способом.
 • Виробництво бетонних блоків. Особливо вигідна технологія рециклінгу, коли в якості наповнювача (який займає 80% обсягу) використовуються попередньо подрібнені бетонні відходи старих споруд.
 • Регенерація асфальту, бітумних покриттів. Для зменшення витрат, вторинне використання, попередньо подрібненого асфальту, для ремонту тротуарів, доріг та шляхів із середньою інтенсивністю руху.
 • Зміцнення грунтів для протидії осипанню та корозії.

Економічна вигода бетонного заводу E050 BLEND

Виробництво бетону і цементних сумішей на місці будівництва має ряд істотних переваг. Коли потрібна велика кількість бетону набагато простіше його виробляти на місці, ніж закуповувати та возити від стороннього постачальника.

Сучасне будівництво - це залізобетонні споруди, тому своєчасне постачання достатньої кількості бетонних сумішей важко переоцінити.
Виробляти бетон на місці будівництва - це раціональний і сучасний підхід. У цьому випадку немає залежності від постачальника, скорочуються логістичні витрати, немає простоїв. Економиться час, а отже і кошти.

Стаціонарний і мобільний бетонний завод E050 дозволяє оптимізувати властивості бетону і в разі потреби швидко змінювати характеристики, варіюючи добавки. Крім того, це економне безвідходне виробництво - бетону виробляється рівно стільки, скільки потрібно у даний момент.

Ви отримуєте сертифікований бетон за оптимальною ціною, якість якого контролюється електронікою.

Крім того, якщо замість природного гравію використовувать фракції старих подрібнених бетонних конструкцій - можна заощадити до 25% вартості бетону.

Мобільний бетонний завод E050 дозволяє переміщатися з об’єкта на об’єкт своїм ходом, немає додаткових робіт по монтажу. Установка відразу готова до роботи.
Стаціонарна установка E050 так само, досить легко може бути перевезена на нове місце.

Багатофункціональність бетонного заводу E050

Численні сценарії використання бетонного заводу E050 дозволяють виконувати широкий спектр завдань.
Головна перевага цієї установки, що виробництво та вивантаження бетону можливі практично скрізь. Забезпечення бетоном масштабних будівництв, транспортування розчинів за допомогою насоса на верхні поверхи в міській забудові, доставка партії бетону у віддалену сільську місцевість, зміцнення грунтів для протидії осипанню та корозії - завдання з яким може легко впоратися установка E050.

Мобільна установка E050 BLEND ідеально підходить для укладання холодного асфальту або ремонту дорожнього покриття. Виробництво асфальту на місці дорожніх робіт, так само значно оптимізує процес.
Завдяки транспортерної стрічці, установка E050 виконує функцію бетоноукладача, розподіляючи асфальт та бетон під час руху.

За допомогою бетонного заводу E050 BLEND можна виробляти будівельні бетонні блоки. Для цього можна використовувати вторинні бетонні відходи від знесення будівель або конструкцій. Рециклінг - ця технологія, яка стає сьогодні все більш актуальною, тому що в містах, знесення старих будівель і вивіз будівельного сміття є справжньою проблемою.

Мобільна установка E050 має значний обсяг відсіків, які можна використовувати для транспортування піску для засипання дорожніх ям або насипання тротуарного піску.

Бетонний завод E050 BLEND встановлений на залізничну платформу - це зручне джерело бетону для прокладки рейок, залізничного будівництва, робіт у метро. Ці установки відмінно показали себе показали при будівництві та ремонті Лондонського метрополітену.

Різні сценарії використання, дозволяють досить швидко окупити асфальтобетонний завод E050 BLEND.

Можлива комплектація аксесуарами, такими як, дистанційне керування, поворотна телескопічна конвеєрна стрічка, пульт дистанційного керування конвеєрною стрічкою, насос для подачі розчинів і багато іншого. Широкий вибір додаткових аксесуарів, дозволяє обладнати стандартну модель функціями відповідно до ваших вимог.
Індивідуальна збірка підвищує зручність оператора і розширює виробничі можливості.

Асфальтобетонний завод E050 BLEND - це багатофункціональна інноваційна бетонотехніка, яка виробляє сертифікований бетон і асфальт. Завдяки значному обсягу баків наповнювачів, установка E050 може автономно вирішувати широке коло завдань.

Це справжній бетонний завод, який при безперервній подачі матеріалів, здатний забезпечити бетоном наймасштабніше будівництво.

Купити стаціонарний або мобільний бетонний завод E050 BLEND або отримати технічну консультацію Ви можете звернувшись в компанію «Інтербудтехніка».

Запит консультації:

Информация о клиенте
Дополнительная информация

Вам може бути цікаво

наверх