Автокран позашляховик GRIL 52.47 – Locatelli (47 т)

Автокран GRIL 52.47 є золотою серединою у лінійці позашляхових автокранів Locatelli (Італія). Короткобазовий авторан GRIL 52.47 - це продуктивність, маневреність та відмінні робочі характеристики без компромісів.

З максимальною вантажопідйомністю 47 тонн, автокран GRIL 52.47, це 4-х привідний позашляховик, здатний виконати найскладніші вантажопідйомні роботи.
Коло завдань, що вирішуються цим короткобазовим краном, відповідає самим вимогливим критеріям, які тільки можна пред’явити сучасній вантажопідйомній техниці.

Сфери застосування автокрана позашляховика GRIL 52.47

Автокран GRIL 52.47 відмінно зарекомендував себе:
- При вантажно-розвантажувальних роботах у різноманітних галузях промисловості, на складах і логістичних центрах, портах та залізничних вузлах, на різних виробництвах, в металургії і важкому машинобудуванні - там де необхідно швидко, ефективно і точно переміщати значні вантажі.
- Дорожньому будівництві, при зведенні ЛЕП, прокладанні трубопроводів та інших комунікацій - там де необхідно виконувати роботу у важких польових умовах на віддалених об’єктах.
- У цивільному та промисловому будівництві, особливо при монтажі модульних конструкцій і швидкомонтованих об’єктів, робот у сфері ЖКГ.
Особливо кран позашляховик GRIL 52.47 затребуваний, якщо роботи необхідно проводити в умовах важкодоступного або обмеженого простору.

Технічні характеристики вантажопідйомного крана GRIL 52.47

Максимальна вантажопідйомність 47 тонн CE
52 тонни @85%
Максимальна довжина стріли 32,1 м
Максимальна висота підйому 34,1 - 50,7 м
Кількість осей 2
Привід/рульовий механізм 4x4x4
Шини 16.00x25
Двигун TIER III A / TIER IV F
макс. потужність 119 кВт при 2.200 об/хв,
макс. обертаючий момент 732 нм при 1.400 об/хв
Швидкість руху 37 км/год
Розміри 12,24 (Д) x 2,50 (Ш) x 3.47 (В) м
Загальна вага 29,9 тонн

Переваги короткобазового автокрана GRIL 52.47

Відмінна продуктивність, «крабовий хід», функція руху разом із вантажем ( «Бери та неси»), відмінна маневреність навіть у обмеженному просторі є експуатаціонним перевагами у порівнянні з аналогами.

Сучасні технології та надійність - ось головні критерії при виробництві крана позашляховика GRIL 52.47 Locatelli.

Телескопічна стріла автокрана GRIL 52.47
Складова чотирьохсекційна телескопічна стріла з гідравлічним приводом та пропорційним висуненням має діапазон 10,1-32,3 м.
Стріла може бути збільшена за рахунок 9 метрового гуська.
За підйом стріли відповідає гідравлічний циліндр подвійної дії з запобіжним клапаном.
Система лебідки з гідравлічним мотором та планетарним редуктором.
Поворотна система стріли здатна обертатися на 360°.

Система управління краном
Гідравлічні джойстики вбудовані у підлокотники сидіння оператора для незалежного або одночасного управління краном під час руху. Електричні перемикачі для управління виносними аутригерами, швидкістю лебідки та поворотом стріли.

Системи контролю безпеки
Система LMI (Індикатор Моменту Навантаження) з 8-дюймовим кольоровим сенсорним екраном з настроюваною графікою.
Система блокування крана з акустичною та візуальною сигналізацією при небезпечних перевантаженнях. Контроль кута та висунення стріли. Датчики тиску на підйомному циліндрі.
Автоматичне розпізнавання конфігурації аутригерів.
Пристрій обмеження спуску гака.

Кабіна оператора
Кабіна оператора виконана з листової сталі та посилена ребрами жорсткості. Кабіна розміщена на пружній підвісці з лівого боку стріли. Широкі вікна для панорамного огляду з можливістю відкриття спереду та ззаду. Ергономічне розсувне сидіння яке регулюється по висоті, глибині та по вазі оператора.
Ремінь безпеки. Автономне опалення.

Конструкція з високоміцної сталі
Вся конструкція автокрана GRIL 52.47 виконана з високоміцної сталі і посилена ребрами жорсткості.

Ходова частина
Передній міст: ведучий з рульовим керуванням, диференціальною планетарною передачею, жорстко закріплений на несучій рамі.
Задній: ведучий з рульовим керуванням, диференціальною планетарною передачею шарнірно закріплений на рамі для використання у режимі позашляховика або блокування.

Коробка передач
Електро-гідравлічна керована коробка Powershift з перемиканням швидкостей під навантаженням: на 6 передніх та 6 задніх передач.

Двигун
Дизель, турбо интеркулер, з електронним управлінням, регульоване водяне охолодження. Сухий повітряний фільтр з запобіжним картриджем та індикатором засмічення.

Аутригери
Чотири гідравлічних аутригера з горизонтальними циліндрами та домкратами з запірними клапанами. Три позиції аутіргеров: 0%, 50% та 100%. Легка зміна положення. Управління та індикатори у кабіні.

Рульове управління
Переднє: кермо з гідравлічним приводом.
Заднє: з гідравлічним приводом, незалежне від переднього моста, з регулюванням кутів положення коліс.
Електричний перемикач для контролю діапазону швидкостей з автоматичним включенням приводу на 2 або 4 колеса.
Чотири режиму рульового управління: тільки передні колеса, тільки задні колеса, синхронізоване, «крабовий хід».

Гальма
Робочі / Аварійні: подвійний незалежний пневматичний контур, керований педаллю, діє на всі колеса.
Паркувальні: з пружинним циліндром, на всі колеса.

Автокран позашляховик GRIL 52.47 має відмінну продуктивність і унікальні робочі характеристики, при цьому він є маневреним позашляховиком.

Надійність, якість виконання, безпека та зручність експлуатації - все це робить короткобазовий автокран GRIL 52.47 одним з кращих зразків сучасної європейської вантажопідйомної техніки.

Купити автокран позашляховик GRIL 52.47 або отримати технічну консультацію Ви можете звернувшись у компанію «Інтербудтехніка».
Ми є офіційним дилером Locatelli в Україні.

Запит консультації:

Информация о клиенте
Дополнительная информация

Вам може бути цікаво

наверх