Відкриття двоколійного залізничного Бескидського туннелю в Карпатах

На днях відбулося відкриття нового двоколійного Бескидського тунелю в Карпатах і ми пишаємося що «Інтербудтехніка» вдалося прийняти участь в реалізації такого стратегічного для України проекту!

«Інтербудтехніка», як офіційний представник заводу-виробника CIFA поставила Механізовану Самохідну Тунельну Опалубку CIFA, довжиною 12 м. для будівництва Бескидського тунелю, який відкриє нові можливості для використання транзитного потенціалу країни, а саме здійснення перевезень в напрямках Західної та Центральної Європи.

Бескидський тунель є частиною 5-го Критського міжнародного транспортного коридору, що з’єднує Україну з Європейським Союзом і проходить по території Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини та України. Запуск нового двухколійного тунеля, дозволить прискорити швидкість поїздів з 15-40 до 60 км / час. А пропускна здатність зросте з 47 до 100 пар поїздів на день.

Крім тунельної опалубки, що вже змонтована та введена в експлуатацію, на будівництві тунелю успішно експлуатувалася значна кількість бетонотехніки CIFA.

Варто відмітити, що виробник даної бетонотехніки – це всесвітньо відома італійська компанія CIFA, яка вже більше 85 років спеціалізуеться на виробництві обладнання, що включає всі етапи будівництва тунелів, а також розробляє та виготовляє різні види опалубки, пропонуючи унікальні конструкційні рішення, які дозволяють збільшити якість та швидкість будівельних робіт.

наверх