Тренінг з технології нанесення торкрет-бетону в тунелі

В середині листопада 2014 року, сервісною службою ТОВ «Інтербудтехніка» проведений тренінг з технології укладання торкрет-бетону в тунелі, з допомогою шприц-системи CIFA моделі CSS-3, для технічного персоналу замовника.

Шприц-система CIFA, задіяна при будівництві в Карпатах нового двоколійного залізничного Бескидського тунелю.

Під час тренінгу були надані клієнту рекомендації щодо забезпечення коректної роботи шприц-системи при торкретуванні - зміцненні зводу тунелю торкрет-бетоном з використанням спеціальних хімічних добавок - прискорювачів схоплювання бетону.

Як відомо, торкретування - це метод бетонування поверхонь за допомогою спеціального обладнання, торкрет установок, при якому бетонна суміш шарами наноситься на бетоновану поверхню під тиском стисненого повітря. Бетонна суміш - цемент, пісок, щебінь та вода - подається в спеціальну форсунку, де змішується з прискорювачами схоплювання бетону, а також стисненим повітрям і далі наноситься на поверхню, що торкретується.

Нанесення бетонної суміші під високим тиском сприяє формуванню тонкого шару підвищеної щільності, що підвищує міцність, гідроізоляційні характеристики, морозостійкість, термін служби всієї конструкції в цілому.

наверх