Сервісна підтримка – багато-річний досвід роботи - ФОТОГАЛЕРЕЯ

15 років компанія "Інтербудтехніка" здійснює гарантійне та сервісне обслуговування бетонотехніки CIFA (Італія), обладнання для приготування та подачі розчинів UELZENER (Германія), позашляхових автомобільних кранів LOCATELLI (Італія) та TEREX (Італія), мобільних гідравлічних баштових кранів, що самомонтуються VICARIO (Італія).
Гарантована якість послуг компанії «Інтербудтехніка» забезпечується, перш за все, професійним рівнем спеціалістів.

 • Введення в експлуатацію Механізованої Самохідної Тунельної Опалубки CIFA (довжина 12 м) - стратигічно важливого обладнанням для виконання робіт по будівництву нового двоколійного залізничного Бескідського тунелю в Карпатах.
 • Введення в експлуатацію мобільного гідравлічного самомонтуючого баштового крану Vicario (Італія) моделі OMV310.
 • Запуск в експлуатацію та технічне обслуговування ESTROMAT 260 DS4-3 - машини високого тиску для перемішування і транспортування будівельних розчинів виробництва компанії Uelzener (Німеччина) на будівельному майданчику одного з лідерів вітчизняного домобудування (м. Київ).

 • ТОВ «Інтербудтехніка» успішно здійснила запуск в експлуатацію, на одному з найбільших металургійних комбінатів України, змішувача/насосу для змішування та подачі, торкретування литих вогнетривких мас моделі МХ-10 виробництва компанії Blastcrete Equipment Company (США.)
 • Сервісною службою ТОВ «Інтербудтехніка» проведений тренінг з технології укладання торкрет-бетону в тунелі, з допомогою шприц-системи CIFA моделі CSS-3, для технічного персоналу замовника.
 • Перевірка робочого стану машини, автобетононасосу CIFA, моделі K41LXRZ на шасі MAN на майданчику компанії "Інтербудтехніка".
 • Запуск в експлуатацію та технічне обслуговування установки для торкретування бетону CIFA моделі CSS-3 на будівництві Бескідського тунелю (Львівська обл.).
 • Поставка та обслуговування автобетононасосів CIFA моделі K36 на шасі MAN на будівництві захисного саркофагу на ЧАЕС (м. Чорнобиль).
 • Ознайомлення операторів з правилами експлуатації та технічного обслуговування стаціонарного бетононасосу CIFA моделі PC709/415.
 • Сервісне обслуговування вживаного автобетононасосу з міксером CIFA MAGNUM моделі MK 28.4 на шассі Mercedes-Benz.
 • Монтаж автобетономіксерів CIFA моделі RHS-75 на шасі МАЗ та запуск їх в експлуатацію.
 • Монтаж автобетононасосів CIFA моделі K2-X/32 на шасі МАЗ та запуск їх в експлуатацію.
 • Сервісне обслуговування позашляхових автомобільних кранів LOCATELLI (Італія) моделі GRIL 8600T та TEREX (Італія) моделі А600.
 • Жовтень 2013 р. Поставка автобетононасосу CIFA моделі К41 в м. Ялта одній із відомих будівельних компаній Криму.

Яскравим акцентом діяльності компанії «Інтербудтехніка» є активна участь компанії як в державних, так й у міжнародних проектах та тендерах:

 • Жовтень 2012 р. Поставка установки для торкретування бетону та бетононасосів CIFA для будівництва в Карпатах нового двохколійного залізничного Бескидського тунелю міжнародного значення довжиною 1822 метри.
 • Березень 2010 р. Поставка автобетононасосів та стаціонарних бетононасосів CIFA в рамках Міжнародного проекту між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) по будівництву та введенню в експлуатацію Нового захисного саркофагу на Чорнобильській АЕС.
 • Серпень 2008 р. Поставка автомобільних кранів виробництва компаній ТСМ (Італія) вантажопідйомністю 200 тон та виробництва Locatelli (Італія) вантажопідйомністю 60 тон для будівництва та реконструкції об’єктів к Чемпіонату Європи по футболу «Євро 2012».
 • Жовтень 2005 р. Поставка бетономіксерів CIFA, з їх подальшим встановленням на баржу для будівництва Південного мосту через р. Дніпро (м. Київ).

Європейський підхід до роботи, відповідальність за результат та багаторічний досвід дозволили компанії «Інтербудтехніка» зайняти вагомі позиції на ринку, пропонуючи клієнту рішення, що найбільш відповідає встановленим ним завданням, а також послуги на рівні європейських стандартів.

Максимально враховуючи побажання клієнтів компанія «Інтербудтехніка» одна з перших в 2005 році здійснила монтаж автобетононасосів CIFA моделі К2-Х/32 (довжина стріли 32 метри) та автобетономіксерів CIFA моделі RHS-75 (об’єм 7 м3) на автомобільні шасі МАЗ при цьому вагомо знизивши собівартість техніки в цілому, що дозволило компанії досягти взаєморозуміння по багатьом стратегічним питанням та збільшити свою присутність на внутрішній арені ринку будівництва.

Компанія «Інтербудтехніка» здійснює повне технічне обслуговування поставленої нею техніки як під час гарантійного періоду, так й протягом подальшого терміну експлуатації. Високий рівень сервісу, включаючи поставку запасних частин з використанням сервісної мережі в Україні, дбайливий індивідуальний підхід до кожного клієнта та постійний контроль якості техніки, що поставляється, сприяють завоюванню довіри з боку клієнтів.

наверх