Чудова четвірка - рейтинг кранів KLAAS

Завод-виробник KLAAS (Німеччина) представив рейтинг клієнтської популярності кранів властного виробництва

Нагадуємо, що компанія «Інтербудтехніка» є офіційним дилером цього заводу і Ви можете купити будь-який представлений у рейтингу кран у нас.

№ 1 - Автокран K750 Klaas - потужність та зручність управління

Автокран K750 Klaas з невеликою вагою у 7,5-тонн найбільш оптимальний за своїми властивостями в лінійці автомобільних кранів Klaas.

На сьогодні, в якості опції, цей унікальний за ключовими параметрами кран, може бути оснащений гідравлічним телескопічним гуськом. Цей елемент стріли може плавно висуватися за допомогою радіоуправління. Все це робить його ідеальним помічником на будівельному майданчику - особливо у міських районах.

Кран K750 Klaas зручний в управлінні та створений під розширений спектр завдань.

Автокран K750 навіть на будівельних майданчиках з обмеженим простором готовий до роботи протягом декількох хвилин.

Ще одна істотна перевага: платформа для людей перетворює цей кран у підйомник, роблячи сферу використання цього крана ще більш різноманітною.

Лебідка крана з подвійною системою тросів оснащена автоматичним контролем від обвисання або пропуску. Вся система канатів легка у обслуговуванні та має низькі експлуатаційні витрати.

Автокран K750 Klaas має значну продуктивність при компактних розмірах


1 - унікальна легка алюмінієва стріла - висотою 36,5 метра для підйому вантажів від 250 кг та бічного зміщеня у 30 метрів.

Більш детально про автокран K750 Klaas >>

№ 2 - Причіпний кран K400 Klaas - компактний вантажопідйомний стабільний - вражаючі 34,3 м

Причіпний міні кран K400 Klaas - топова модель трейлерних кранів Klaas.
Цей міні кран унікальний з точки зору простоти використання, вантажопідйомності та висоти у 34,3 м.
Що абсолютно унікально для алюмінієвого крана вагою у 3,5-тонн - це подвійний гідравлічний телескопічний верх стріли.

V2-образні аутригери крана K400 оснащені системою ASC моніторингу стабільності крану, яку зазвичай мають тільки великі автокрани. Крім того, аутригери можуть бути розширені по-різному, що дозволяє оптимально використовувати наявний простір. Навідь великий ухил, будь-яка нерівна місцевість не є проблемою, дозволяючи не знижувати вантажопідйомність цього міні крана.

Крім того, завод виробник Klaas пропонує на вибір два різні варіанти гібридного приводу. Орім дизельного двигуна, доступний екологічно чистий електродвигун.

Причіпний кран K400 Klaas може комплектуватися робочою платформою для підйому людей.


1 - V-подібні аутригери забезпечують оптимальну стабільність, відмінне використання доступного простору, установку відповідно до місцевих умов.
2 - Подвійний телескопічний складаний гусек - одночасне висунення і «розтягнення в повітрі» забезпечує оптимальний розподіл навантаження.

Більш детально про причіпний кран K400 Klaas >>

№ 3 - Автокран K950 Klaas - оптимальне поєднання високої маневреності і дальністі

K950 Klaas потужний кран з висотою підйому 43,5 метрів, він може бути встановлений як на 2-х осное, так і на 3-х осное шасі.
Але слід зазначити, що клієнти частіше замовляють автокран на 3-х осній вантажівці, що дає значну перевагу у маневреності і комфортності водіння.

Популярність даного автокрана пов’язана ще з деякими чинниками - базова стріла та складні секції гуська виготовлені з високоміцних алюмінієвих профілів.
Порівняно легкий матеріал алюміній забезпечує низьку вагу стріли, даючи перевагу у вазі близько 12%.
Що дозволяє мати чудові характеристики навантаження в усіх напрямках.

Робоча платформа для підйому людей і виконання висотних робіт - також є одним з переваг даного автокрана.

Більш детально про автокран K950 Klaas >>

№ 4 - Автокран К1003 Klaas - кран велетень з висотою підйому в неймовірні 52,2 м на 3-х осном шасі

Якщо Вам потрібен по справжньому екстремальний діапазон навантажень та висот - тоді автокран К1003 Klaas може зацікавити Вас.
Висувна противага разом з V-подібною системою аутригерів забезпечує високу продуктивність цього крана. Крім того, опори висуваються неперервно, тому можлива робота у найскладних умовах місцевості.

Автокран К1003 Klaas, за допомогою робочої платформи для підйому людей, перетворюється у підйомник з робочою висотою до 50 метрів.

Більш детально про автокран K1003 Klaas >>

Конструкції унікальних алюмінієвих кранів KLAAS дуже різноманітні та створені практично під будь-яке коло завдань.

Великі діапазони вантажопідйомності при скромних габаритах та власній вазі - ось фірмова особливість цих німецьких кранів.

Пропозиції завода-виробника KLAAS (Німеччина) задовольнять найвибагливішого покупця. Німецька надійність та якість давно зарекомендували себе на світовому ринку будівельної техніки.

Купити автокрани, причіпні міні крани KLAAS Ви можете звернувшись у компанію «Інтербудтехніка»

телефон: (044) 502-67-23
тел/факс (044) 502-67-24
моб. тел. (050) 948-44-11
e-mail: office@interbudtechnica.com.ua
наверх