Особливості використання резинового бетоноводу

Рекомендації по застосуванню резинового бетоноводу з Автобетононасосами CIFA (Італія)

Автобетононасоси CIFA (Італія), як правило, можуть бути укомплектовані кінцевим гумовим шлангом (бетоноводом) з двома або одним металевим наконечником (фітингом).

Гумовий бетоновод з двома металевими фітингами завод-виробник CIFA (Італія) категорично не рекомендує використовувати для роздачі бетону безпосередньо на ділянку бетонування, як кінцевий шланг, у зв’язку з можливістю нанесення фізичної шкоди оператору автобетононасосу та іншим працівникам на будівельному майданчику.
Як кінцевий шланг, завод-виробник CIFA (Італія) рекомендує використовувати тільки гумовий бетоновод з одним металевим фітингом.

Використання гумового бетоноводу з двома фітингами можливо при приєднанні його до сталевого бетоноводу, який повинен бути жорстко закріплений на поверхні (див. малюнок нижче).

Застосування гумового бетоноводу з двома фітингами для під’єднання Автобетононасоса CIFA (Італія) до сталевого бетоноводу дає можливість збільшити дистанцію подачі бетону на відстань більше, ніж виліт бетонорозподільчої стріли автобетононасосу.

Для оперативного вирішення виниклих питань Вам необхідно зв’язатися з сервісною службою нашої компанії за телефоном: (044) 502-67-23 або направити Вашу заявку факсом: (044) 502-67-24 / на електронну адресу: service @ interbudtechnica . com.ua або office@interbudtechnica.com.ua.

наверх