Німецький виробник KLaas представив новий автомобільний кран з платформою для підйому людей K1003 RSX

Завод-виробник KLaas представив новий автомобільний кран K1003 RSX з робочою платформою для підйому людей!

Універсальний автомобільний кран K1003 RSX виробництва KLAAS (Німеччина) з платформою для підйому 2-3 людей має максимальну висоту підйому вантажу до 52,7 м та максимальну вантажопідйомність під гаком до 3 т (стандартна комплектація) або 6 т (опцонально). Кран K1000 RSX може бути встановлений на 2-х чи 3х-осьовому автомобільному шасі.

Більш того, автокран K1003 RSX має стрілу, що складається з двох частин, телескопічне висування яких може бути одночасним і може здійснюватися під час роботи крану за допомогою пульту дистанційного керування, вага вантажу оптимально розподіляється по стрілі. Автомобільний кран K1003 RSX ефективно працює навіть у важкодоступних місцях чи на складних будівельних майданчиках.

Автомобільний кран комплектується навісним обладнанням: платформи для підйому 2-3 людей, захватні пристрої (для черепиці, цегли, палет, сонячних батарей), крюки, траверси тощо. Вага крану 22 т.

Дізнатися більш детально про автокран K1003 RSX - KLAAS >>.

На жаль робочий ресурс автомобільних кранів в Україні практично вичерпаний, майданчики заповнені застарілим обладнанням та власники замість безперебійної роботи мають постійні проблеми, пов’язані з простоєм і ремонтом кранів.
Працюйте з новими автокранами KLAAS! Крани KLAAS зроблю Вашу роботу легкою, зручною та ефективною!

наверх