Німецький виробник KLaas представив новий автомобільний кран з платформою для підйому людей K400 RSX

Німецький завод-виробник KLaas представив новий причіпний кран з платформою для підйому 2-3 людей та вантажів при виконанні покрівельних робіт та підйому деревини - ще більш сильний та ефективний!

Причіпний кран K400 RSX був вперше представлений у лютому 2018 року на національній виставці у виставковому центрі в Кельні. Завдяки своїй високій вантажопідйомності (під гаком до 1600 кг в стандартній комплектації, або 3000 кг опціонально), кран K400 RSX є найпотужнішим причіпним краном з лінійки KLaas, з максимальною висотою підйому вантажу до 31,8 м.

Інноваційність технології полягає в тому, що компанія Klaas встановила платформу для підйому людей і також вперше встановила у причіпному крані гідравлічно-телескопічну стрілу, якою можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування - тобто перший елемент стріли може висуватися навіть в робочому режимі платформи. Окрім того збільшилась вантажопідйомність крану.

Причіпний кран K400 RSX може бути встановлений навіть в обмеженому просторі в містах, на вузьких будівельних майданчиках та в складських приміщеннях.

Причіпний кран K400 RSX комплектується навісним обладнанням: платформи для підйому 2-3 людей, захватні пристрої (для черепиці, цегли, палет, сонячних батарей), крюки, траверси тощо.

Працюйте з універсальними кранами Klaas, бо це не тільки ефективно, а й вигідно!

наверх