Наші проекти

За роки успішної роботи компанія «Інтербудтехніка» здійснила поставку на український ринок більше ніж 120 одиниць бетонотехніки та вантажопідйомного обладнання.

  • Жовтень 2013 р. Поставка автобетононасосу CIFA моделі К41 в м. Ялта одній із відомих будівельних компаній Криму.

Яскравим акцентом діяльності компанії «Інтербудтехніка» є активна участь компанії як в державних, так й у міжнародних проектах та тендерах:

  • Жовтень 2012 р. Поставка установки для торкретування бетону та бетононасосів CIFA для будівництва в Карпатах нового двохколійного залізничного Бескидського тунелю міжнародного значення довжиною 1822 метри.
  • Березень 2010 р. Поставка автобетононасосів та стаціонарних бетононасосів CIFA в рамках Міжнародного проекту між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) по будівництву та введенню в експлуатацію Нового захисного саркофагу на Чорнобильській АЕС.
  • Серпень 2008 р. Поставка автомобільних кранів виробництва компаній ТСМ (Італія) вантажопідйомністю 200 тон та виробництва Locatelli (Італія) вантажопідйомністю 60 тон для будівництва та реконструкції об’єктів к Чемпіонату Європи по футболу «Євро 2012».
  • Жовтень 2005 р. Поставка бетономіксерів CIFA, з їх подальшим встановленням на баржу для будівництва Південного мосту через р. Дніпро (м. Київ).

Європейський підхід до роботи, відповідальність за результат та багаторічний досвід дозволили компанії «Інтербудтехніка» зайняти вагомі позиції на ринку, пропонуючи клієнту рішення, що найбільш відповідає встановленим ним завданням, а також послуги на рівні європейських стандартів.

Максимально враховуючи побажання клієнтів компанія «Інтербудтехніка» одна з перших в 2005 році здійснила монтаж автобетононасосів CIFA моделі К2-Х/32 (довжина стріли 32 метри) та автобетономіксерів CIFA моделі RHS-75 (об’єм 7 м3) на автомобільні шасі МАЗ при цьому вагомо знизивши собівартість техніки в цілому, що дозволило компанії досягти взаєморозуміння по багатьом стратегічним питанням та збільшити свою присутність на внутрішній арені ринку будівництва.

Компанія «Інтербудтехніка» здійснює повне технічне обслуговування поставленої нею техніки як під час гарантійного періоду, так й протягом подальшого терміну експлуатації. Високий рівень сервісу, включаючи поставку запасних частин з використанням сервісної мережі в Україні, дбайливий індивідуальний підхід до кожного клієнта та постійний контроль якості техніки, що поставляється, сприяють завоюванню довіри з боку клієнтів.

наверх