Самохідний міні кран MPK06 Jekko - міні пікер

Міні-кран MPK06 Jekko - самохідний міні пікер для підйому та перенесення вантажів до 600 кг

Міні-пікер MPK06 Jekko повністю радіокерований, з електроживленням від акумуляторів - всі ці характеристики роблять його універсальним інструментом для роботи на складах, у закритих приміщеннях.

Самохідний електричний міні пікер спеціально розроблений для виконання функції Pick&Carry («Бери та неси»). Міні-кран MPK06 Jekko не потребує стабілізації та може переміщатися з піднятим вантажем, навіть долаючи підйом у 10 градусів.

Він особливо підходить для роботи на складах або в важкодоступних місцях, де необхідно переміщати важкі вантажі проходячи крізь двері.
Не дивлячись на те, що цей компактний міні-пікер MPK06 Jekko - зовсім нова модель, він став одним з найбільш популярних на європейському ринку.

Самохідний міні кран MPK06 Jekko (міні пікер)

• Максимальна вантажопідйомність - 600 кг
• Максимальна вертикальна висота підйому - 4 м
• Максимальна горизонтальне зміщення вантажу - 2 м
• Діапазон висунення стріли 1,3-2,9 метрів
• Стріла може відхилятися у сторону на +15°/-15°
• Габарити міні крана - 2,02 м (довжина) x 0,76 м (ширина) x 1,41 м (висота)
• Швидкість - 3,8 км/год
• Вага міні пікера - 555 кг
• Електроживлення - 2 акумулятора 12V, 155Ah

Інноваційний та надійний міні-кран MPK06 Jekko

Маневрений малогабаритний міні пікер MPK06 Jekko - це ідеальний інструмент для вантажопідйомних робіт у важкодоступних, вузьких місцях, де використання інших кранів не можливо.

Міні-пікер MPK06 Jekko легко проходить крізь стандартний дверний отвір. Завдяки електроживленню він незамінний для роботи у закритих приміщеннях.

Це найпопулярніший та компактний міні пікер у лінійці кранів Jekko.

Міні пікер MPK06 Jekko може бути оснащений маніпулятором JVM06 з чотирма присосками для переміщення пласких панелей та вантажів, для перенесення скла та склопакетів.

Цей міні-кран незамінний помічник на будівельних складах, для транспортування різноманітних будівельних панелей, для переміщення ДСП і МДФ панелей на меблевих виробництвах.

Характеристики самохідного міні пікера MPK06 Jekko

Міні кран MPK06 Jekko Значення параметра
Розміри 2020 x 762 x 1412 мм
Власна вага 555 кг
Противага 315 кг
Маніпулятор JVM06 50 кг
Електроживлення Акумулятори 2 шт. - 12V, 155Ah
Потужність 3 кВт
Швидкість руху 3,8 км/год
Робочий кут нахилу поверхні 10°

Самохідний електричний міні пікер Jekko MPK06 - це інноваційний міні кран для роботи на складах, меблевому виробництві, у важкодоступних, вузьких місцях.

Маневреність і екологічність цього міні крана на колесах роблять його універсальним інструментом для підняття та перенесення вантажів, різних будівельних панелей, скла, переміщення панелей у виробництві меблів.

Технічні характеристики самохідного міні крана для підняття та перенесення вантажу MPK06 Jekko дивіться за посиланням: https://www.jekko-cranes.com/en/pro...

Запит консультації:

Информация о клиенте
Дополнительная информация

наверх