CIFA внесена в книгу рекордів Гіннеса

Завод-виробник CIFA (Італія) повторно був внесений в книгу рекордів Гіннеса як виробник Автобетононасосу з найдовшою в світі розподільчою стрілою.

Компанії CIFA та Zoomlion знову внесені в книгу рекордів Гіннеса як виробники нової моделі автобетононасосу через рік після представлення автобетононасосу з розподільчою стрілою довжиною 80 метрів.
Нова модель автобетононасосу була представлена в кінці вересня 2012 року в м. Чанша. Довжина 7-ми секційної розподільчої стріли даного автобетононасосу, останні 4 секції якої виготовлені з карбону, становить 101 метр.

В реалізації проекту було задіяно понад 60 фахівців.
Розробка проекту тривала 6 місяців. Дата презентації утримувалася в строгій таємниці до останньої хвилини.
Команда компанії Zoomlion працювала над розробкою структурних елементів і гідравлічних вузлів нової моделі автобетононасосу, а команда компанії CIFA над розробкою останніх 4-х секцій розподільчої стріли, при виробництві яких був використаний карбон з високим модулем еластичності.

Даний тип карбону не має нічого спільного з карбоном, який раніше використовувався у виробництві автобетононасосів - це зовсім інший новий матеріал.
Одним з найважливіших моментів даної розробки є використання автомобільного шасі, а не спецшасі, що дає можливість даній машині пересуватися по дорогах загального користування.

наверх