Автокран TCL 55.50 Locatelli - нова модель вантажопідйомністю 50 тон

Італійська компанія Locatelli представила нову модель автокрана TCL 55.50 з максимальною вантажопідйомністю 50 тонн. Телескопічна стріла цього крана, довжиною у 37,3 метра, може піднімати вантажі на висоту до 41,2 м. Кран монтується на 4-х осну вантажівку Mercedes AROCS 3243 LK 8x4/4.

Управління здійснюється з кабіни крана за допомогою джойстиків. Індикатор моменту навантаження, вимикачі перевищення навантаження, запобіжні клапани, контроль робочої зони – фактори безпеки, як і завжди, є пріоритетом всіх моделей кранів Locatelli.

На відміну, від відомої лінійки позашляхових автокранів Locatelli, крани лінійки TCL монтуються на 3-х або 4-ч осні вантажівки. Це дає перевагу в пересуванні без спеціального дозволу по дорогах загального користування.

Таким чином, автокран TCL 55.50 особливо корисний для обслуговування та ремонту доріг, мостів, тунелів, сервісної допомоги на дорогах. Коли час прибуття спецтехніки грає істотну складову.

Також, не можна не згадати модель TCL 40.35 з цієї ж лінійки автокранів, презентації якого проходила рік тому. Автокран TCL 40.35 має максимальну вантажопідйомністю 35 тонн.

Він виконан на базі 3-x осного вантажівки Mercedes-Benz 6x4. І має телескопічну стрілу 32 метра, максимальна висота підйому вантажів 36 метрів.
Гідравлічні аутригери H-конфігурації управляються з кабіни.

Автокрани лінійки TCL - є відносно недорогою та потужною альтернативою спеціалізованим короткобазовим кранам підвищеної прохідності. Завдяки тому що крани Locatelli монтуються на 3-х (або 4-х) осні вантажівки, ці автокрани більш мобільні. При цьому, по прибуттю на майданчик, вони відразу готові приступити до виконання робіт. Таким чином, автокрани ідеально підходять для будь-якого роду підрядників.

Не можна не згадати основну лінійку короткобазових кранів вездіходов Locatelli – яка користується незмінною популярністю як у Європі, так і у нас.

Так нещодавно, наша компанія здійснила поставку самої топової моделі Locatelli GRIL 50.45 в провідну монтажно-будівельну компанію Дніпропетровського регіону.

Фото-звіт поставки Locatelli GRIL 50.45 >>

Крани Locatelly користуються незмінним попитом на ринку !

Компанія «Інтербудтехніка» як офіційні дилер Locatelly на Україні із задоволенням відповість на всі Ваші питання по придбанню, як нових автокранів, таки і перевірених часом позашляховиків Locatelly:

- телефон: (044) 502-67-23
- тел/факс (044) 502-67-24
- моб. тел. (050) 948-44-11
- e-mail: office@interbudtechnica.com.ua

наверх