Автокран TCL 40.35 - Locatelli

Автокран TCL 40.35, Locatelli - з максимальною вантажопідйомністю у 40 тонн. Телескопічна стріла цього крана, довжиною 32,1 метра, може піднімати вантажі на висоту до 36 метрів. Кран монтується на 3-х вісну вантажівку Mercedes-Benz.

Автокран TCL 40.35 є більш бюджетною альтернативою спеціалізованим короткобазовим кранам Locatelli підвищеної прохідності. Завдяки тому, що кран Locatelli монтується на 3-х вісну вантажівку, автокран TCL 40.35 більш мобільний. Він може пересуватися без спеціального дозволу по дорогах загального користування.

При цьому, по прибуттю на місце, автокран TCL 40.35 відразу готовий приступити до виконання робіт. Таким чином, розширюється діапазон використання потужних кранів Locatelli.

Область застосування автокрана TCL 40.35 - Locatelli

Крім звичайного будмайданчика, модель крана TCL 40.35 ідеально підходить для обслуговування та ремонту доріг, мостів, тунелів, сервісної допомоги на дорогах. Коли час прибуття спецтехніки - це вагомий фактор.
Так само, автокран TCL 40.35 ідеально підходить для будь-якого роду підрядників, коли потрібно постійне переміщення крана по об’єктах.

Технічні характеристики автокрана TCL 40.35 - Locatelli

Максимальна вантажопідйомність 35 тонн CE / 40 тонн @ 85%
Телескопічна стріла 32,1 м
Максимальна висота підйому 36 м
Кількість осей 4
Привід / рульовий механізм 6x4
Шини 315/70 R22.5
Двигун від ВОМ автомобільного шасі
Швидкість 90 км/г
Розміри 11,31 x 2,50 x 3,91(H) м
Загальна вага 26 000 кг

Особливості автокрана TCL 40.35 - Locatelli

- Сталева конструкція
Конструкція стріли і рами крана стійка до скручування та виконана з високоміцної і дрібнозернистої сталі.

- H-аутригери
Аутригери H-образної конфігурації, гідравлічно розширюються. Управління та вирівнювання здійснюється з кабіни з електронним рівнем.

- Стріла крана
Зварна торсіоностійка конструкція з високоміцної і дрібнозернистої сталі. Поворотний підшипник з внутрішніми зубами та подвійними підшипниками. Стріла крана може безперервно обертатися на 360°.
Стріла має три пропорційних телескопічних елемента, які гідравлічно висуваються під навантаженням.

- Система управління
Управління здійснюється за допомогою електричних джойстиків з автоматичним поверненням в нейтральне положення. Електронні засоби, які дозволяють плавно керувати всіма рухами крана.

- Кабіна оператора
Кабіна оператора крана виготовлена ​​із сталевих листів з безпечними скляними вікнами і оснащена контрольними приладами.
У кабіні оператора знаходиться основний блок управління з 10" кольоровим сенсорним дисплеєм. Кабіна має автономне опалення.

- Система безпеки
Індикатор моменту навантаження, вимикачі перевищення навантаження, запобіжні клапани, контроль робочої зони.

- Противага
Стандартна противага в 1,5 тонни, може бути розширена до 3,5 тонн з додатковою противагою.

Автокран TCL 40.35, Locatelli - потужний, надійний, мобільний, багатофункціональний кран. Вантажопідйомність у 40 тонн, кругова робоча зона 360°,
продуктивність та маневреність, європейська якість виконання - ось конкурентні переваги моделі TCL 40.35.

У нас Ви можете купити автокран TCL 40.35, Locatelli

Запит консультації:

Информация о клиенте
Дополнительная информация

наверх