Безпечніше, швидше і сильніше! Вакуумний підйомник CLAD-MAN призначений для вирішеня XXL задач на будівельному майданчику! Лише один базовий блок є достатнім для монтажу як покрівельних, так і стінових панелей з різною конфігурацією вагою до 800 кг та довжиною до 26м.

Використання вакуумних підйомників CLAD-MAN значно зекономить Ваш час та трудові ресурси. Вакуумні підйомники CLAD-MAN є надзвичайно компактними.

Функції та відмітні характеристики

Вакуумний підйомник СLAD-MAN - старший брат CLAD-BOY. Він більше та сильніше. Піднімає сендвіч-панелі, трапецієподібних листів вагою до 800 кг та довжиною до 26 м. Двоконтурна вакуумна система безпеки, електронний контроль як вакуумних подушок, так і всього несучого елементу пристрою забезпечить високий рівень безпеки при використанні на будівельних майданчиках.

Унікальна система дозволяє фіксувати ремені безпеки в лічені секунди. Автоматичне відключення вакуумного насоса (Ecomatic) забезпечує збереження зарядки батарей.

Модульний дизайн з додатковими опціями пропонує рішення для будь-яких потреб. Вакуумний підйомник CLAD-MAN є ідеальним при монтажу особливо довгих стінових або покрівельних панелей на дахах під нахилом до 46°, трапецевидних листів.

наверх