Вакуумні підйомники CLAD - TEC для швидкого поводженя зі скляними панелями виробництва AERO-LIFT (Німеччина) з вантажопідйомністю до 1000 кг.

Враховуючи те, що скло є дуже дорогим та крихким матеріалом, компанія AERO-LIFT приділила велику увагу безпеці при розробці вакуумних підйомників CLAD-TEC. Чотири повністю окремих вакуумних контури гарантують надійне утримання вантажу навіть при пошкодженні всмоктуючої пластини чи вакуумного шлангу.

Функції та відмітні характеристики

З вантажопідйомністю до 1000 кг і невеликою власною вагою вакуумні підйомники СLAD-TEC є насправді "силачами". Вони мають легку алюмінієву конструкцію для використання в комбінації з краном, обладнаним системою підйому крюків, як для горизонтального, так і для вертикального підйому.

Чотирьох контурна система безпеки гарантує безпеку під час використання на відкритому повітрі. Енергозберігаюча система з вакуумним керуванням забезпечує до 300 циклів всмоктування тільки з одним зарядом батареї.

Швидка зарядка акумулятору вакуумного підйомника CLAD-TEC відбувається за рахунок вбудованого зарядного пристрою.

Вакуумний підйомник можна повертати в горизонтальному положенні на 360° і механічно фіксувати в восьми положеннях. Скляну панель можна повернути на 90° і механічно зафіксувати у вертикальному положенні.

Завдяки подовжувальним кронштейнам компактний базовий блок CLAD-TEC 500 з 4-а всмоктуючими пластинами і розміром 1050 x 1050 мм може використовуватись також і для підйому великих скляних панелей, досягаючи розміру 2000 х 2000 мм. Центр ваги може бути зафіксованим в трьох різних положеннях.

Вакуумні підйомники оснащені попереджувальними звуковими сигналами та зворотними клапанами. Контроль робочого вакууму здійснюється за допомогою вакуумного вимикача і вакуумметра з червоною / зеленою зоною. Вакуумні підйомники AERO-LIFT вироблені і протестовані відповідно до найновіших стандартів безпеки відповідно до EN 13155.

Переваги використання CLAD - TEC:

  • Потужні батареї: одного заряду акумулятора вистачає на 300 підйомів
  • Безпечніcть: оснащені системою попередження
  • Поворот та обертання на 360° в горизонтальному положенні в 8-и позиціях, нахил до 90° в вертикальному положенні
  • Міцні всмоктуючі пластини: спеціально розробленні для використання на відкритих площадках, тому стійкі до температури та ультрафіолетових променів
  • Легкі в транспортуванні: швидко монтуються та демонтуються
наверх