Опалубка CIFA

Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе) 14/18, оф. 50

(044) 502-67-23; (044) 502-67-24; моб.: (050) 948-44-11

office@interbudtechnica.com.ua

Наш каталог

Опалубка CIFA

Виробник: Сifa (Італія)
Додаткові послуги

Понад 85 років компанія CIFA розробляє та виготовляє різноманітні види опалубки для будівництва тунелів, дамб, мостів, колекторів та інших спеціалізованих споруд, пропонуючи унікальні конструкційні рішення, що дозволяють збільшити якість та швидкість будівельних робіт. Технології компанії CIFA з успіхом застосовуються в усьому світі. CIFA є розробником та постачальником найскладніших конструкцій при будівництві тунелів в таких країнах як Туркменістан - будівництво дренажного тунелю в місті Ашхабад Будівельною Асоціацією «Інтербудмонтаж» (м. Київ), а також США, Швейцарія, Германія, Греція, Іспанія, Італія, Австралія, Китай та ін.
Являючись однією із провідних компаній у світі по розробці та виготовленню опалубки для будівництва тунелів CIFA виробляє обладнання, яке охоплює всі етапи їх будівництва, а саме:

  • стаціонарні бетононасоси на пневматичному, гусеничному та рейковому ходу;
  • бетономіксери на рейковому ходу;
  • торкрет установки на двухосному автомобільному шасі та на гусеничному ходу, стаціонарні торкрет установки та ін.

Завод-виробник CIFA пропонує постачання наступних видів опалубки:

Стальна опалубка для будівництва тунелів

Автономна тунельна опалубка

Опалубка для заливки тунелів з середнім та великим поперечним перерізом, зі зчленованою конструкцією для стримування навантажень від тиску бетону.
Самохідна система, шасі з гідравлічним приводом руху та демонтажу, система торкретування з розподільчою стрілою серії "DCL" і централізованою системою вібрації бокових стінок.

Незалежна опалубка

Опалубка для заливки тунелів з середнім та великим поперечним перерізом, з основою, що кріпиться на петлях або шкворнях багаторазового використання.
Самохідна система, цілісне або з телескопічним висуненням шасі з гідравлічним приводом руху та демонтажу. Дана незалежна тунельна опалубка обладнана системою торкретування з розподільчою стрілою серії "DCL" і централізованою системою вібрації бокових стінок, а також платформою для сервісного обслуговування та ремонту.

Спеціальна опалубка для розширення та перетину тунелів

Використовується в сучасних конструкціях тунелів із залізничними гілками, в евакуаційних шахтах, тунельних службових приміщеннях. Для цього потрібна спеціально сконструйована опалубка (з додатково закріпленими секціями) або окремо замовлені віконниці для опалубки. Опалубка для тунельних службових приміщень може складатися із звичайної тунельної та залізничної опалубки.

Телескопічна, цільнокругла тунельна опалубка

Телескопічна цільнокругла багатосекційна опалубка ідеальна для досягнення безперервного руху вперед або заливки великих обсягів бетону.
Самохідна, з гідравлічним приводом платформа випускається в традиційному виконанні: "Omega" та "America". Включає в себе наступні пристосування: пневматичну або електричну систему вібрації бокових стінок, систему торкретування зі зчленованим бетоноводом, тунельними міксерами Trainmix об’ємом від 2,5 до 11 м3 і тунельним бетононасосом на колісній парі.

Самозапускаюча тунельна опалубка

Опалубка для відкритих або цільнокруглих секцій з вбудованими санчатами, для пересування вперед по горизонтальним або похилим шляхам. Система не вимагає наявності рейкових шляхів або підготовки ковзної поверхні, так як не використовуються обертові ролики. Дана незалежна тунельна опалубка оснащена системою торкретування і централізованою системою вібрації бокових стінок.

Опалубка для будівництва бетонних сегментів

Непересувна опалубка для виготовлення бетонних сегментів

Опалубка CIFA для виготовлення бетонних сегментів встановлюється на несучу конструкцію, посилену для виконання тяжких видів робіт з відшліфованим покриттям, всі бічні частини виготовлені механічною обробкою, обладнана спеціальними пристроями для механічного центрування і системами переміщення, що дозволяють мінімізувати відхилення в з’єднаннях сучасних елементів облицювання і гідравлічних ущільнень.

Опалубка для виготовлення бетонних сегментів з системою карусельного типу

Сталеві форми для сегментів змонтовані на спеціальних вагонетках, які пересуваються вздовж виробничих ліній з фіксованими виробничими зупинками, в зонах прискореної термообробки всередині тунелів з декількома шляхами, в залежності від температури обробки. Вагонетки пересуваються по виробничій лінії з періодичністю у 10 хвилин, що включає: демонтаж, очистку форми, установку залізних підсилюючих пластин, розміщення вставок, торкретування та кінцеву обробку поверхні. Дане обладнання може бути інтегроване в бетонний завод, оснащений системою торкретування, камерами підготовки та установки залізних пластин жорсткості, кінцевого маркування бетонних сегментів з установкою ущільнень.

Опалубка для будівництва дамб

Опалубка або панелі з металевим або фанерним облицюванням, підтримувана жорсткими або шарнірно зчленованими кронштейнами. Спеціальні компоненти для виготовлення заокруглених секцій і установки вертикальних і горизонтальних засувок дамб. Спеціальна опалубка для робіт при армуванні та будівництві проходів всередині дамб і їх основ. Спеціальна самопідіймаюча опалубка для зведення облицювання дамб.

Опалубка для виробництва бетонних блоків, що використовуються в будівництві портових споруд

Металева опалубка для виготовлення портових блоків на місці їх установки відповідно до вимог проектувальників. Форма опалубки у вигляді блоків для огороджувальних споруд, кубів і т.д. Спеціальна опалубка для будівництва причалів і хвилерізів. Пристосування для формування, переміщення та укладання.

Опалубка для будівництва мостів і віадуків

Панельна опалубка для будівництва опорних конструкцій мостів. Самопідіймаюча опалубка для формування рівних або конічних зведень висотних опорних конструкцій. Опалубка розроблена для виготовлення конструкцій монолітного каркасу і балок на будмайданчику. Опалубка для заливки колесовідбійних брусів і несучих конструкцій мостів.

Купити опалубку, а також обладнання для будівництва тунелів CIFA та отримати детальну консультацію Ви можете подзвонивши по телефону: (044) 502-67-23 або відправивши запит ПРЯМО ЗАРАЗ, використавши, вказану нижче форму.

Запит детальної консультації

  • Інформація про клієнта
  • Ваші питання та коментарі