Міні кран JF545 Jekko - вантажопідйомність 15,5 тонни

Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе) 14/18, оф. 50

(044) 502-67-23; моб.: (050) 648-59-62; (050) 948-44-11

office@interbudtechnica.com.ua

Наш каталог

Міні кран JF545 Jekko - 15,5 тонни

Виробник: Jekko (Італія)
Додаткові послуги

Міні кран JF545 Jekko - гусеничний кран маніпулятор з аутригерами вантажопідйомністю 15,5 тонни

Кран маніпулятор JF545 від компанії Jekko - ця модель демонструє майбутнє гусеничних кранів. З вантажопідйомністю 15,5 тонни та максимальною робочою висотою 30 метрів на самохідній гусеничній машині кран JF545 має досить скромні габарити для зручності транспортування і проходження через отвори будівель, щоб дістатися до міст недоступних для автомобільних кранів.
Кран JF545 - це нова розробка у лінійці міні-кранів маніпуляторів Jekko.

Гусеничний міні кран маніпулятор JF545 Jekko

• Максимальна вантажопідйомність - 15,5 тонн
• Макс. висота - 30 м
• Макс. робочий радіус - 28 м
• Габарити - 5,4 м (Д) x 1,84 м (Ш) x 2,83 м (В)
• Стріла - кругове обертання 360°

Кран JF545 це синтез двох концепцій вантажопідйомної техніки - міні-кранів і шарнірно-сочлененних. Такий революційний підхід змінює традиційні підйомні системи, встановлюючи на гусениці те, що завжди монтувалось на вантажівки - шарнірний кран (кран-манипулятор).
Така концепція міні крана відкриває нові горизонти і можливості застосування.

Міні кран JF545 Jekko

Об’єднання сильних сторін різних областей дозволило сконструювати інноваційний кран простий та зручний в експлуатації і технічному обслуговуванні. Аспекти логістики та екології також відповідають найсучаснішим європейським вимогам.

Інноваційні переваги міні крана JF545 Jekko


- Різноманітні сценарії використання
Кран JF545 має подвійне сочленіння базової стріли, до якої може бути доданий телескопічний гусьок. Така система, має три шарніра, що дає різноманітність рухів та широкий радіус дії порівняно з традиційним міні-кранами зі звичайною стрілою.
Все це дозволяють крану JF545 виконувати будь-які горизонтальні та вертикальні рухи, обертатися, працювати через перешкоди, використовувати гак або лебідку. До крану може бути приєднана робоча платформа для 3 осіб або люлька для 2 осіб, які можуть виконувати роботи на висоті до 31 метра. Гідравлічна стріла дозволяє встановити будь-яку додаткову опцію, наприклад вакуумний маніпулятор для скла або пласких панелей.

- Максимальний доступ та робота в обмеженому просторі.
Супер доступність в обмеженому просторі. Основна концепція міні крана JF545 - це кран трансформер який складається в максимально невеликі габаритні розміри. Це робить можливим проходження крана через вузькі місця, отвори будівель, туди, куди автокран не може потрапити: промислові зони, загороджені парки, вузькі вулички та закриті приміщення. Здатність складатися та зменшена вага крана сприятливо позначаються на логістиці.

- Безпечний підйом вантажів
Кран JF545 використовує обмежувач підйомного моменту замість електронного обмежувача, який зазвичай використовується на міні-кранах.
Це значно спрощує роботу, оскільки зворотний зв’язок з машиною вказується для завдання тиску (макс. 345 бар). Відповідно, коли машина стабілізована на 100%, вона може використовувати максимальний тиск для роботи на 360°. В якості альтернативи, використовуючи положення стабілізаторів та результуючої лінії перекидання, один з чотирьох «рівнів стійкості» розраховується автоматично: 1 - мінімальний рівень стійкості, 4 - максимальний з чотирма різними класами тиску. Це означає, що процес підйому контролюється по екрану пульта дистанційного керування з інтуїтивно зрозумілим графічним інтерфейсом. Оператор може вибирати з нескінченних можливостей підйому відповідно до області стабілізації та необхідними правилами техніки безпеки.

- Система противаги
Будівельний кран JF545 може використовувати противагу 3,5 тонни з інноваційною системою автоматичного розчеплення, яке здійснюється радіоуправлінням. Оператору треба просто зняти стопорні штифти. Це надзвичайно корисно у ситуаціях обмеженого простору та обмеженої логістики, коли немає необхідності використовувати противагу. Але це ще не все, після зняття противаги ця платформа може використовуватися для транспортування вантажів до 3,5 т які тільки слід належним чином закріпити.

- Кран управляється одним оператором
Кран маніпулятор повністю управляться одним оператором за допомогою пульта дистанційного керування. Це робить роботу ще більш безпечною та зручною, так як оператор управляє краном з будь-якій зручній точці.
Оператор за допомогою пульта радіоуправління вмикає / вимикає кран, управляє всіма пересуваннями, стабілізацією, противагою, гуськом: вживає всіх необхідних заходів, щоб отримати максимальну віддачу від крана. Пульт дистанційного керування останнього покоління дозволяє легко та інтуїтивно керувати безліччю опцій. Кольоровий дисплей пульту має максимально зручний графічний інтерфейс з меню вибору автомобільного типу.

- Дизельний та електро двигуни
Кран JF545 оснащений дизельним двигуном Kubota потужністю 55 кВт та трифазним електродвигуном потужністю 13 кВт. Залежно від ситуації і необхідності оператор може легко перемикатися з одного двигуна на інший. Електродвигун буває особливо корисний при роботах у приміщеннях.

Область застосування та конкурентні переваги

Універсальний кран маніпулятор JF545 використовується в найрізноманітніших умовах: на будівельному майданчику особливо в обмеженому просторі, для переміщення балок, плит, систем кондиціонування, склопакетів. На промислових підприємствах, сервісах технічного обслуговування, в металургійному виробництві, на складах. Це ідеальний кран для компаній, що спеціалізуються на вантажопідіймальних роботах, для доповнення лінійки автокранів та підйомників.

Кран маніпулятор JF545 легко дозволяє у найкоротший термін виконувати панорамне освітлення, переміщувати великогабаритне скло, виконувати монтаж світлопрозорих конструкцій - які сьогодні широко застосовуються у сучасній архітектурі. Міні кран JF545 Jekko з вакуумним маніпулятором - дуже зручний інструмент для безпечних робіт по монтажу великогабаритного скла, світлопрозорих конструкцій та панорамного освітлення.

Даний кран також може бути корисний всім тим, хто хоче використовувати типові переваги шарнірного крана (крана-манипулятора) в областях недоступних для вантажних автомобілів.

В цілому на ринку потрібні крани, які стають все більш компактними, але мають високу вантажопідйомність. Це відбувається з очевидних причин економії експлуатаційних витрат та вартості, потенціалу, логістики, обслуговування та простоти використання.
Новий мін кран JF545 був створений для задоволення саме цих потреб.

Характеристики міні крана JF545 Jekko

Міні кран JF545 Jekko Значення параметра
Розміри 5,4 х 1,84 х 2,83 м
Область стабілізації із розкритими аутригерами 6,5 x 6,5 м
Вага крана 13,7 тонни
Противага 3,5 тонни
Двигун KUBOTA V3307-CR-TE4B
Дизельне паливо да
Потужність 55,4 кВт (74 к.с.)
Головна лебідка 2600 кг, 60 м - Ø 12 мм, 36,5-47 м/хв.
Максимальне навантаження на аутригери 11 250 кг
Максимальне навантаження на трек 0,85 кг/см2
Швидкість руху 2,5 км/год
Максимальний робочий кут нахилу 20°
Міні кран маніпулятор JF545 Jekko з вантажопідйомністю в 15,5 тонни при невеликих габаритах створений для робіт де звичайний автокран може не впоратися - в умовах обмеженого простору, на схилах, навіть у приміщеннях.
Кран JF545 демонструє найкращі світові тенденції розвитку вантажопідйомних міні кранів з універсальними можливостями. Цей кран можна купити в Україні у офіційного представника - компанії «Інтербудтехніка».

Технічні характеристики міні-крану-маніпулятору з аутригерами Jekko моделі JF545 дивіться за посиланням:

https://www.jekko.it/en/prodotti/jf-545/

Запит детальної консультації

  • Інформація про клієнта
  • Ваші питання та коментарі