Міні кран JF30 Jekko - вантажопідйомність 995 кг

Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе) 14/18, оф. 50

(044) 502-67-23; моб.: (050) 648-59-62; (050) 948-44-11

office@interbudtechnica.com.ua

Наш каталог

Міні кран JF30 Jekko - 995 кг

Міні кран JF30 Jekko - самий мініатюрний кран маніпулятор вантажопідйомністю 995 кг

Найбільш компактний за розмірами кран павук JF30 компанії Jekko з максимальною вантажопідйомністю 995 кг та робочої висотою 8 метрів.

Малі габаритні розміри і мінімальна зона стабілізації дозволяє використовувати міні кран JF30 в дуже обмеженому просторі. Перекриття та дахи будівель, сходові прольоти, будь-які приміщення - немає таких місць де не можна було б використовувати цей кран. Це сама мініатюрна модель в лінійці міні-кранів Jekko.

Міні кран маніпулятор JF30 Jekko

• Максимальна вантажопідйомність - 995 кг
• Макс. висота - 8 м
• Макс. робочий радіус - 6,8 м
• Габарити - 2,18 м (Д) x 0,78 м (Ш) x 1,75 м (В)
• Стріла - обертання 325°

Міні кран маніпулятор JF30 Jekko Міні-кран JF30 максимально зручний в управлінні. Оператор може розміщуватися на відкидний підніжці крана та управляти за допомогою панелі приладів. Або, як додаткова опція, можливо управління за допомогою дистанційного радіо пульта.

Три телескопічні секції стріли роблять можливим досить складні і точні рухи по переміщенню вантажів в обмежених умовах.

Міні кран маніпулятор JF30 працює від бензинового двигуна YAMAHA MZ 360 потужністю 7,6 кВт. Як опція, можливий додатковий модуль електроприводу для роботи від мережі (однофазної 50 Гц 220В-2 кВт або трифазної 50 Гц 400В-4 кВт).

Сценарії використання міні крана JF30 дуже різноманітні - це і реставраційні роботи, скління будівель, котеджне будівництво, робота на складах та сервісне обслуговування.
Додаткове навісне обладнання, таке як, вакуумні маніпулятори для скла та панелей, маніпулятори-захвати для труб та балок - ще більше розширюють коло вирішуваних завдань.

Сфери застосування та переваги міні-крана JF30


- Робота в приміщенні та малому просторі
Дуже компактні розміри міні крана Jekko JF 30 роблять його універсальним краном для робіт у приміщеннях. Він легко проходить у стандартні дверні отвори, його можна піднімати на вантажних ліфтах. А робота від електромережі робить роботу оператора ще більш комфортною.
Для його транспортування від об’єкта до об’єкта використовують малогабаритний автотранспорт.

- Допоміжний кран для робіт на дахах або перекриттях
Завдяки мінімальній власній вазі та малої площі стабілізації кран JF30 часто використовується як допоміжний кран на перекриттях або дахах багатоповерхових будівель. Наприклад, при склінні великих площ висотних споруд - коли потрібна велика точність переміщення вантажів, яку важко отримати від баштового крана.

- Монтаж світлопрозорих конструкцій та великогабаритного скла
Міні кран JF30 Jekko з вакуумним маніпулятором - дуже зручний інструмент для безпечних робіт по встановленню великогабаритного скла, світлопрозорих конструкцій та панорамного освітлення. Кран маніпулятор JF30 легко дозволяє у найкоротший термін виконувати панорамне освітлення, переміщувати великогабаритне скло, виконувати монтаж світлопрозорих конструкцій - які сьогодні широко застосовуються у сучасній архітектурі.

- Економічна доцільність
Ціна міні-крана JF30 найменша, порівняно з іншими міні кранами Jekko. Але це не позначається на функціональності - цей міні кран здатний виконувати найскладніші завдання на будмайданчику.
Найчастіше трохи програючи в вантажопідйомності, яка на практиці часто буває надмірною, кран JF30 дозволяє виконувати широке коло завдань за розумну вартість.

Характеристики міні крана JF30 Jekko

Міні кран JF30 Jekko Значення параметра
Розміри 2,18 х 0,78 х 1,75 м
Область стабілізації з розкритими аутригерами 3,37 х 3,37 м
Вага крана 1,44 тонни
Двигун YAMAHA MZ 360 Petrol
Потужність 7,6 кВт (10,4 к.с.)
Головна лебідка 600 кг, 36 м - Ø 6 мм, 27-35 м/хв.
Максимальне навантаження на аутригери 1050 кг
Максимальне навантаження на трек 0,32 кг/см2
Швидкість руху 2,6 км/ч
Максимальний робочий кут нахилу 25°
Міні-кран JF30 Jekko - мініатюрний кран маніпулятор вантажопідйомністю в 995 кг.Він ідеальний для виконання вантажопідйомних робіт в приміщеннях та обмеженому просторі. Кран JF30 легко транспортується і може бути встановлений на перекриттях будівель або даху.
Кран маніпулятор JF40 економічно вигідний для виконання широкого кола вантажопідйомних робіт.
Купити кран JF30 Ви можете в компанії «Інтербудтехніка». Ми є офіційним представником італійської компанії Jekko в Україні.

Технічні характеристики міні-крану-маніпулятору з аутригерами Jekko моделі JF30 дивіться за посиланням:

https://www.jekko-cranes.com/en/pro...

Запит детальної консультації

  • Інформація про клієнта
  • Ваші питання та коментарі