Історія заводу-виробника CIFA

Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе) 14/18, оф. 50

(044) 502-67-23; (044) 502-67-24; моб.: (050) 948-44-11

office@interbudtechnica.com.ua

Наш каталог

Історія заводу-виробника CIFA

Бетонотехніка виробництва компанії CIFA (Мілан, Італія) на протязі 89-річної історії досягла відмінної якості та надійності. Завдяки найкращому співвідношенню ціни та якості, компанія CIFA заслужила відмінну репутацію на світових ринках будівельної техніки. Більше 60.000 одиниць будівельного обладнання CIFA працює на будівельних майданчиках 200 країн світу. CIFA - одна з небагатьох компаній в світі, якій вдалося створити закінчену лінію обладнання для виробництва, транспортування і подачі бетону.
Завод-виробник, на чолі із засновником Карло Аузендой, почав свою діяльність в 1928 році, у важкий міжвоєнний період, з виробництва сталевої опалубки для будівництва тунелів, мостів, дамб і портів. За короткий період роботи, завдяки оригінальності своєї продукції, CIFA зарекомендувала себе як конкурентоспроможна потужна корпоративна одиниця, ставши визнаним гравцем на ринку передових будівельних технологій, пов’язаних з виробництвом бетону.
Протягом своєї довгої історії компанія невпинно розвивалася, удосконалюючи свою продукцію. У 1958 році CIFA стає першою італійською компанією, що випустила автобетонозмішувач, а наприкінці 60-х CIFA випускає перший автобетононасос. В 1975 році CIFA розробляє концепцію автобетононасосу зі змішувачем MAGNUM і, таким чином, стає беззаперечним лідером на світовому ринку.

2008 рік став ще одним знаменним роком в історії CIFA. Саме цього року відбулося об’єднання компанії CIFA з компанією ZOOMLION, що займає лідируючі позиції на рику будівельної техніки Китаю і входить в десятку найбільших світових машинобудівників. Створена група CIFA - ZOOMLION постачає обладнання під двома торговими марками. Компанія CIFA як і раніше орієнтована на випуск обладнання «преміум» класу, компанія ZOOMLION - класу «економ».

Компанія CIFA постійно інвестує в розвиток виробництва, у нові розробки та технології, сервіс і, звичайно ж, в абсолютну якість продукції, що випускається, яка підтверджена сертифікатом UNI EN ISO 9001:2000, створюючи обладнання нового класу для вирішення найскладніших завдань клієнтів.
В 2012 році, через рік після представлення автобетононасосу з розподільчою стрілою довжиною 80 метрів, компанія CIFA повторно забезпечила собі місце в книзі рекордів Гіннеса безпосередньою участю у створенні найвищого у світі автобетононасосу з довжиною стріли 101 метр командою фахівців групи CIFA-Zoomlion.

Однак на цьому робота італійських майстрів не зупиняється - вони невпинно працюють над новими розробками і вдосконалюють модельний ряд.
У 2013 році CIFA випускає нову інноваційну серію автобетонозмішувачів Energya, що відрізняються зниженим споживанням палива, меншим рівнем шуму і меншим впливом на навколишнє середовище, а також мобільний бетонний завод продуктивністю 50м3/год.

Тільки широкомасштабна компанія з величезним досвідом і напрацюваннями, з укріпленою філософією і власним кредо здатна працювати на перспективу і створювати техніку майбутнього покоління.
В 2013 році до 85-річчя компанії був відкритий музей CIFA. І тепер історію CIFA можна розглядати, як історію вдосконалення будівельних технологій та обладнання.

Постійне прагнення до досконалості - ось що надихає CIFA і дозволяє компанії утримувати одну з лідируючих позицій на світових ринках.