Гідравлічна розподільна стріла

Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе) 14/18, оф. 50

(044) 502-67-23; моб.: (050) 648-59-62; (050) 948-44-11

office@interbudtechnica.com.ua

Наш каталог

Гідравлічна розподільна стріла CIFA моделі КТ28 2008 року випуску

Виробник: Сifa - N 01 (Італія)
Додаткові послуги

Гідравлічна розподільча стріла виробництва CIFA (Італія, Мілан) моделі КТ 28 з самопідйомною системою

Стріла використовується для подачі та розподілення бетону з використанням стаціонарних і автобетононасосів. Рік випуску - 2008, не була в експлуатації.

Технічні характеристики:

Довжина гідравлічної розподільної стріли 28 м
Діаметр бетоновода 125 мм
Висота подачі бетону (без колони) 28 м
Довжина подачі бетону по горизонталі 28 м
Глибина подачі бетону з колони 21 м
Кількість секцій стріли 4
Кут обертання 370º
Висота колони 10 м + 8 м
Потужність електромотора 20 кВт
Довжина кінцевого гумового бетоновода 4 м
Статичне навантаження на перекидання 65.500 Кгм
Маса модуля зі стрілою 8.200 кг
Загальна маса 14.100 кг

Комплектація:

  • Самопідйомна гідравлічна система для поверхового взбирання
  • Розподільна стріла виготовляється з 2 частин (для полегшення її монтажу за допомогою кранів вантажопідйомністю 5000 - 6000 кг)
  • Пульт дистанційного керування з 8-ми позиційним перемикачем і 3 метровим кабелем
  • Електронна панель керування
  • Електрогідравлика 380 V / 50 Hz
  • Блок анкерування колони (всередині шахти ліфта, перекриття)
  • Робоча платформа і сходи з антиковзаючим покриттям підлоги
  • Дві сталеві рами для перекриттів

Гідравлічна розподільна стріла CIFA (Італія, Мілан) довжиною 28 метрів моделі КТ28 - компактна з високими технічними характеристиками, з бездоганним переміщенням секцій, які забезпечують легке досягнення граничних робочих точок. Швидкий, легкий і безпечний монтаж і демонтаж конструкцій.

Бетонорозподільна стріла складається з 4-х секцій обладнаних поворотною системою, що складається. Рух стріли здійснюється гідравлічно. Редуктор, керуючий рухом стріли, оснащений двома захисними пристроями: "стоянковим гальмом", який спрацьовує при відсутності тиску в гідравлічному контурі, "захисним клапаном" запобігає обертанню при відсутності тиску в гідросистемі повороту. Секції стріли приводяться в рух гідроциліндрами з шарнірним з’єднанням. Гідроциліндри оснащені захисними клапанами, які підтримують стрілу в безпечному положенні і захищають гідравліку від перевантажень зі зливом масла в бак.

Самопідйомна колона монтується в перекриття поверхів будівлі. На першому етапі будівництва колона зі стрілою встановлюється на основу, яка встановлена на фундаменті будівлі. Після заливки перших двох (трьох) поверхів, колона зі стрілою за допомогою гідроциліндрів і фіксуючих пальців піднімається на один поверх вгору.

Спеціальний монтажний пристрій, що використовується в системі підйому, дозволяє здійснювати регулювання колони (+50 мм.), а також точне кріплення бетоноводів, що проходять через перекриття. Складання бетоноводів здійснюється фіксованими хомутами (OR - тип для високого тиску). Модуль розрахований на швидке з’єднання колони і стріли.

Придбати гідравлічну розподільчу стрілу CIFA моделі KТ28 з самопідйомною системою та отримати детальну консультацію Ви зможете зателефонувавши за номером: (044) 502-67-23 або відправивши запит ПРЯМО ЗАРАЗ, заповнивши запропоновану нижче форму.

Запит детальної консультації

  • Інформація про клієнта
  • Ваші питання та коментарі