Вакуумні підйомники для стінових та покрівельних панелей CLAD-MAN

Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе) 14/18, оф. 50

(044) 502-67-23; (044) 502-67-24; моб.: (050) 948-44-11

office@interbudtechnica.com.ua

Наш каталог

Вакуумні підйомники для стінових та покрівельних панелей CLAD-MAN

Безпечніше, швидше і сильніше! Вакуумний підйомник CLAD-MAN призначений для вирішеня XXL задач на будівельному майданчику! Лише один базовий блок є достатнім для монтажу як покрівельних, так і стінових панелей з різною конфігурацією вагою до 800 кг та довжиною до 26м.

Використання вакуумних підйомників CLAD-MAN значно зекономить Ваш час та трудові ресурси. Вакуумні підйомники CLAD-MAN є надзвичайно компактними.

Функції та відмітні характеристики

Вакуумний підйомник СLAD-MAN - старший брат CLAD-BOY. Він більше та сильніше. Піднімає сендвіч-панелі, трапецієподібних листів вагою до 800 кг та довжиною до 26 м. Двоконтурна вакуумна система безпеки, електронний контроль як вакуумних подушок, так і всього несучого елементу пристрою забезпечить високий рівень безпеки при використанні на будівельних майданчиках.

Унікальна система дозволяє фіксувати ремені безпеки в лічені секунди. Автоматичне відключення вакуумного насоса (Ecomatic) забезпечує збереження зарядки батарей.

Модульний дизайн з додатковими опціями пропонує рішення для будь-яких потреб. Вакуумний підйомник CLAD-MAN є ідеальним при монтажу особливо довгих стінових або покрівельних панелей на дахах під нахилом до 46°, трапецевидних листів.