Інтербудтехніка, Київ - автокран, бетононасос, бетономіксер, запчастини Cifa, будівельна техніка купити.

Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе) 14/18, оф. 50

(044) 502-67-23; (044) 502-67-24; моб.: (050) 948-44-11

office@interbudtechnica.com.ua

Нам 15 років! Поставлено більш ніж 120 одиниць бетонотехніки та вантажопід’ємного обладнання на територію України! Дякуємо нашим клієнтам та партнерам за успішну співпрацю!

Компанія «Інтербудтехніка» (м. Київ) більше 15 років є офіційним представником компанії CIFA (Італія), що входить в групу компаній CIFA – ZOOMLION – відомого світового виробника та пропонує для постачання та на продаж:

 • стаціонарні причепні бетононасоси продуктивністю від 20 до 87 м3/год.;
 • автобетононасоси з довжиною стріли від 20 до 58 метрів;
 • автобетононасоси з карбоновими стрілами з довжиною від 39 до 80 метрів;
 • автобетономіксери об’ємом від 7 до 12 м3;
 • автобетононасоси з міксером «Magnum» на одному шасі з довжиною стріли від 24 до 32 метрів, об’єм міксера до 9 м3;
 • самопод’ємні гідравлічні та механічні стріли для каркасно-монолітного будівництва;
 • бетонні заводи;
 • тунельну опалубку та тунельне обладнання;
 • оригінальні запасні частини та комплектуючі на всі моделі бетононасосів та обладнання CIFA.

Завжди в наявності на складі в м. Києві пускова суміш Лейко-Слік (Leyko-Slick, Німеччина) – засіб для попереднього запуску бетононасосів та змащування бетоноводів.

Компанія «Інтербудтехніка» (м. Київ) з 2017 року є офіційним представником компанії Jekko S.p.A (Італія).

Jekko S.p.A (Італія) є провідним світовим виробником міні-кранів з більш ніж 45-річним досвідом в секторі підйомно-транспортного обладнання. Завод-виробник розташований в провінції Тревізо (Treviso) та займає загальну площу 17000 м2.
Міні-крани Jekko розроблені з урахуванням особливих вимог клієнтів і призначені для роботи в вузьких, важкодоступних місцях в будівництві, металургійній, хімічній, енергетичній, нафтовій промисловості, агропромисловому комплексі та інших галузях економіки. Завдячуючи компактним розмірам, в залежності від моделі , міні-крани Jekko можуть легко проходити через стандартні одинарні чи подвійні двері. Незважаючи на легку вагу та неймовірну компактність міні-крани Jekko мають високі технічні характеристики вантажопід’ємності та робочого діапазону, що являється суттєвою перевагою при проведенні робіт як на відкритих майданчиках так і в закритих приміщеннях.
Завод-виробник Jekko S.p.A пропонує повну лінійку моделей міні-кранів оснащених дизельним двигуном, електричним двигуном або акумуляторною батареєю, а також широкий спектр навісного обладнання включаючи різні типи гуськів, вакуумні підйомники та вакуумні маніпулятори для встановлення скляних та плоских панелей, маніпулятори-захвати для труб і балок, траверси та ін. Все навісне обладнання повністю інтегроване з функціями та системою безпеки міні-крану.
Jekko S.p.A постійно інвестує у науково-дослідні та дослідно-конструкторські розробки (R&D), безпеку та дотримання всіх відповідних правил, зокрема стандарту EN 13000, пропонуючи своїм клієнтам інноваційне та безпечне обладнання.

Компанія "Інтербудтехніка" (м. Київ) з 2017 року є представником компанії KLAAS (Німеччина) – всесвітньо відомого заводу-виробника автомобільних, причіпних (трейлерних) кранів; вантажних підйомників; автовишок для підйому людей; пожежних автовишок - історія якої нараховує більш ніж 80 років. Виготовлена на найсучаснішому обладнанні продукція заводу KLAAS відповідає всім європейським стандартам якості та безпеки та експортується по всьому світу.

Звертаємо Вашу увагу на Переваги автомобільних та причіпних (трейлерних) кранів KLAAS (Німеччина):
- Крани комплектуються навісним обладнанням: платформами для підйому 2, 3-х людей, захватними пристроями для черепиці, паллет, сонячних батарей тощо.
- Наявність гуська (додаткової стріли), з можливістю горизонтального положення.
- Велика робоча висота до 52 м та робочий радіус до 44 м.
- Можливість використання кранів для підйому людей на висоту до 43 м.
- Керування роботою та пересування крана за допомогою радіоуправління.
- Встановлення крана на 2-вісні автомобільні шасі.
- Робота кранів від незалежного дизельного двигуна Kubota (Японія) з мінімальною витратою палива.
- Відмінні технічні характеристики при легкості конструкції.
- Висока маневреність та легкість в експлуатації.

Під час підбору автомобільного крану KLAAS звертайте свою увагу на показники вантажопідйомності саме на робочих висотах, на яких автокран буде виконувати основні завдання, а не на вантажопідйомність крану при робочому радіусі 3 метри та робочій висоті 3 метри.

Компанія "Інтербудтехніка" пропонує::

 • Автомобільні крани KLAAS з максимальною вантажопідйомністю під гаком до 5000/6000 кг та максимальною висотою підйому вантажу до 50 м встановлені на 2/3-х осьове автомобільне шасі.
 • Причіпні (трейлерні) крани KLAAS з максимальною вантажопідйомністю під гаком до 1500 кг та максимальною висотою підйому вантажу до 33 м.
 • Вантажні підйомники KLAAS з вантажопідйомністю до 400 кг та максимальною висотою підйому вантажу до 33 м (причіпні), до 56 м (на автомобільному шасі).
 • Пожежні автовишки KLAAS для виконання робочих та рятівних задач з функцією повноцінного крану .

Крани KLAAS використовуються: під чаc монтажу, демонтажу та ремонту дахів, фасадів (встановлення скла, сендвіч-панелей, утеплення будівель тощо); при житловому та коттеджному будівництві (для подачі будівельних матеріалів: черепиці, руберойду, цегли тощо; для підйому людей та обладнання).

Компанія «Інтербудтехніка» (м. Київ) з 2018 року є представником компанії AERO-LIFT (Німеччина) виробника високоякісних вакуумних підйомників з використанням новітніх європейських технологій.

Вакуумні підйомники AERO-LIFT призначені для монтажу скла, скляних конструкцій, стінових та покрівельних сендвіч-панелей. Вакуумна технологія AERO-LIFT дозволяє маніпулювати зі склом та панелями як плоских так і радіальних форм з використанням спеціальних вакуумних подушок.

Вакуумний підйомник AERO-LIFT обладнаний насосом, що створює вакуум між вакуумною подушкою та матеріалом. Вакуум функціонує як надзвичайно сильне "з’єднання", що дозволяє безпечно піднімати та маніпулювати необхідним вантажем. Вакуумний підйомник AERO-LIFT працює від акумуляторних батарей, що дозволяє здійснювати роботи далеко від джерел живлення.

Вакуумні підйомники AERO-LIFT можуть використовуватись в найрізноманітних умовах навколишнього середовища чи будівельного майданчика. Вони ефективні як при високих, так і низьких температурах, крім того комплектація механізмом повороту дозволяє виконувати роботи у тісних умовах. Підйом матеріалів може бути здійснений у вертикальному, горизонтальному і навіть діагональному положеннях.

Безпечність використання вакуумних підйомників AERO-LIFT, ефективність та адаптивність вакуумних систем до потреб користувачів стали запорукою їх популярності серед будівельників, покрівельників, склярів та інших професіоналів.

Вакуумні підйомники AERO-LIFT комплектуються широким спектром аксесуарів.

Обирайте вакуумні підйомники AERO-LIFT якщо:

- Вам необхіден ефективний помічник в установці сендвіч-панелей для стін та даху
- Ви працюєте зі склом та вікнами, займаєтесь їх монтажем чи демонтажем
- Ви хочете спробувати мобільний у використанні вакуумний підйомний пристрій у виробництві
- Вам потрібно індивідуальне рішення для вирішення транспортувальної задачі на будівельному майданчику
- Ви хочете покращити робочий процес на будівельному майданчику, полегшити працю своїх робітників

Компанія "Інтербудтехніка" пропонує:

Завод-виробник Vicario (Італія) був заснований в 1971 році братами Вікаріо, що мали на той час багаторічний досвід кранового виробництва. Багато років бездоганної роботи завод Vicario зарекомендував себе в якості надійного виробника, а продукція, що вироблялася, отримала визнання та високу оцінку з боку багаточисленних клієнтів по всьому світу.

Мобільні баштові крани, що самомонтуються, виробництва Vicario, мають вантажні характеристики до 4 тон, та стріли довжиною до 45 метрів, й можуть використовуватися в:

 • коттеджному, малоповерховому (5-7 поверхів), висотному будівництві: житлові, адміністративні будівлі та ін.;
 • будівництві логістичних та торгових центрів;
 • будівництві мостів та транспортних сполучень;
 • установці різноманітних конструкцій, що швидко монтуються (в тому числі в обмежених умовах);
 • здійсненні навантажувальних та розвантажувальних робіт на індустріальних, промислових підприємствах, складах та ін..;
 • реконструкції різноманітних споруджень.

Крани Vicario швидко монтуються та можуть застосовуватись як на початкових стадіях будівництва, в тому числі й висотного, так й використовуватися як допоміжне обладнання для кранів з більш потужними характеристиками.

Компанія "Інтербудтехніка" (м. Київ) з 2008 року є офіційним представником компанії Locatelli (Італія), всесвітньо відомого виробника позашляхових автомобільних кранів. Сучасне виробництво компанії Locatelli знаходиться на півночі Італії, неподалік від міста Бергамо, що в 50 км від Мілану.

Компанія була заснована в 1954 році Ензо Локателлі та почала свою діяльність з виробництва невеликих підіймальних машин. Зазвичай це були нестандартні машини, які відповідали специфічним потребам місцевих підприємств. Маючи достатній досвід у виробництві невеликих машин, компанія Locatelli в 1964 році випускає свій перший позашляховий кран. Це відомий GRIL 5 вантажопідйомністю 5 тон, якого справедливо можна вважати основною віхою в розвитку компанії. Як би дивно це не звучало, але деякі із цих машин до сих пір знаходяться в робочому стані.

В 1967 році компанія Locatelli стала акціонерним товариством і з того часу її розширення лише продовжується. На сьогоднішній день компанія може запропонувати цілу серію поза шляхових коротко-базових, 2-х вісних автомобільних кранів підвищеної прохідності з телескопічними стрілами, вантажопідйомністю від 12,5 тон до 82 тон. Всі крани мають широкий вибір функцій для використання в різноманітних цілях: для будівельно-монтажних робіт в промисловому, цивільному будівництві, вантажно-розвантажувальних робіт на будівельних об’єктах, в морських, річкових портах, заводах і т. д.

Крани, вироблені компанією Locatelli успішно експлуатуються по всьому світу. Популярність кранів Locatelli полягає в їх надійності, високому рівні продуктивності та невисоких експлуатаційних затратах.

Компанія «Інтербудтехніка» (м. Київ) з 2003 року постачає на ринок України:

 • Високонадійну, якісну та практичну НОВУ та ЩО БУЛА У ВИКОРИСТАННІ бетонотехніку виробництва компанії CIFA (Італія), що входить до групи CIFA – ZOOMLION – відомого світового виробника – стаціонарні бетононасоси, автобетононасоси, автобетономіксери, автобетононасоси з міксером MAGNUM, бетонні заводи, торкрет установки, тунельна опалубка та тунельне обладнання, що акумулює всі стадії будівництва тунелей.
всі новини »